Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex feleség pénzelése?

Ex feleség pénzelése?

Figyelt kérdés

A jelenlegi páromnak van a volt házasságából gyermeke, de az ex feleségtől már régóta elvált. Természetes hogy a "gyerek" (28 éves) miatt néha kell tartani a kapcsolatot. De ez a hölgyemény le lett százalékolva, nem dolgozik. Ügyes orvos ismerősei ezt elintézték.

Eddigi régebbi jó pár közös nyaralásukat ("a gyerek miatt") a párom fizette. Illetbe a gyerek vadiuj autojat, aztan az ex uj autojat hitelre....

Viszont most a nő eldöntötte, hogy ő csak utazgatni akar. Egyiptom, Párizs stb....egyedül nem teheti meg, így gondolom a párom pénzeli. Már rákérdeztem, azt a válasz hogy addig is csendben van.

Beszelni fogok vele, hogy ezt az állandó pénzelését be lehet fejezni...nem azért mert nekem nem jut, hanem mert én sem pénzelem az exemet.

Volt már valakivel ilyen hogy az ex feleség ennyire bekavart? Vagy bármi vélemény? Tudom "miért vagyok vele még együtt"😁

Köszönöm.



2020. jan. 15. 19:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20# én a kérdezőre írtam :)
2020. jan. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Látom törölték a kérdező válaszát, amiben megmutatta az igazi arcát, így akkor nem lehet érteni, hogy mire reagáltam. Kár. Ocsmány volt.
2020. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kár, elolvastam volna. Mit adott elő?
2020. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!