Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex feleség pénzelése?

Ex feleség pénzelése?

Figyelt kérdés

A jelenlegi páromnak van a volt házasságából gyermeke, de az ex feleségtől már régóta elvált. Természetes hogy a "gyerek" (28 éves) miatt néha kell tartani a kapcsolatot. De ez a hölgyemény le lett százalékolva, nem dolgozik. Ügyes orvos ismerősei ezt elintézték.

Eddigi régebbi jó pár közös nyaralásukat ("a gyerek miatt") a párom fizette. Illetbe a gyerek vadiuj autojat, aztan az ex uj autojat hitelre....

Viszont most a nő eldöntötte, hogy ő csak utazgatni akar. Egyiptom, Párizs stb....egyedül nem teheti meg, így gondolom a párom pénzeli. Már rákérdeztem, azt a válasz hogy addig is csendben van.

Beszelni fogok vele, hogy ezt az állandó pénzelését be lehet fejezni...nem azért mert nekem nem jut, hanem mert én sem pénzelem az exemet.

Volt már valakivel ilyen hogy az ex feleség ennyire bekavart? Vagy bármi vélemény? Tudom "miért vagyok vele még együtt"😁

Köszönöm.



2020. jan. 15. 19:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Kamukérdés, az a véleményem.
2020. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%

Ti már házasok vagytok? Egy családnak mondhatóak? Van esetleg egy gyereketek, akihez kell a pénz? Vagy mégis miért azon aggódsz, hogy a párod hova teszi a pénzét?

Nekem is van egy párom, három éve együtt élünk. A csekkeket, lakásfelújítást stb közösen álljuk, hisz közös. Ha én elutazok a barátnőimmel, kifizetem magamnak. Ha fodrászhoz megyek, kifizetem magamnak. Ha a párom sörözni megy a haverokkal, kifizeti magának. Nekünk ez így vált be.

Megkérdezhetem, hogy te -azon felül, hogy mint nő, az egodat bàntja az egész szitu- milyen jogon akarsz beleszólni abba, hogy a párod hova teszi a pénzét? Ha ennyire hülye, lelke rajta. Majd ha olyan titulusban leszel, hogy lesz beleszólásod, más lesz a helyzet.

2020. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Azért vagy vele együtt, mert egyrészt semmi önértékelésed, másrészt rajta kívül a kutyának nem kellesz. Inkább elnézed a legnagyobb marhaságait is, csak ne legyél egyedül.
2020. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Hát igen, nagyon hihető hogy valaki a levetett nőjét külföldön nyaraltatja...
2020. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom tud a nő valamit ami ha napvilágot látna,a párodra negatívan hatna.


Nem feltétlenül rossz dologra kell gondolni...

2020. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
12%
Te hu..e vagy kettes. Szóval amíg nem vagyok hazas a parommal ne érdekeljen hogy a pasim az exenek fizet egyiptomi nyaralást? Mert gondoljon nem a lassan 30 éves fiának. Mekkor pun.ik vagytok ti.
2020. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%
Igen utolsó, én úgy gondolom, hogy amíg van egy még komolynak nem mondható kapcsolatod, semmi közöd ahhoz, hogy mi oka van arra, hogy fizessen nekik ezt-azt. Gondolom nyomós oka van rá, vagy érzelmi vagy bűntudat vagy más indíttatásból, a lényegen nem változtat, szerintem az ő dolga. Azon jobban kiakadnék, hogy velem nem osztja meg a miértjét. A szóhasználat, ez a “be lehet fejezni a pénzelést” pedig egyenesen bicskanyitogató. Nem egy hülyegyereket kell megnevelni, a saját pasijának hogy mondhat ilyen bármire is? Ha a pàrom azt mondaná, hogy be lehet fejezni a ruhavásárlást vagy a barátnőzést vagy akár egy sorozat nézését, biztos elgondolkodnék.
2020. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

igazad van, ha megélhetési problémáról lenne szó akkor még csak csak elnézhető, bár itt ha tényleg elintézte orvos haverokkal ezt akkor egyáltalán nem nézhető ez el. El hiszem az ilyet, mert nagyapám anno le lett százalékolva egészségügyis barátja által, pedig kutya baja sem volt.

Párod nem köteles a luxus nyaralását fizetni, ez ugyanis nem tartozik a mindennapi megélhetési problémákhoz.

2020. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A párja abszolút nem köteles fizetnie az ex nyaralását, ezt én sem

Írtam. De az új csaj parancsát sem köteles teljesíteni, miszerint hagyja abba a pénzelést. Mind a kettőt megteheti, ha akarja.

2020. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%
Semmi közöd hozzá. Elmehetsz dolgozni, akkor neked is lesz pénzed, abból te is nyaraltathatod az exed. Mert az emberek ezt csinálják. Gombokat se keresnek leszázalékolva, de eldöntik, hogy világ körüli útra mennek.
2020. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!