Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 34 évesen nem késő szülni?...

34 évesen nem késő szülni? Illetve később, mert még mindig nem érzem magam érettnek rá. Nem lehet, hogy velem van a baj?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy az anyaság egy nagyszerű dolog, becsülöm és tisztelem az összes anyát, aki életet ad egy gyereknek és vállalja az áldozatot, lemondást ami az anyasággal jár. Tudom, hogy a legnagyobb boldogság, mégis úgy érzem, hogy nem vagyok rá kész. Lehet velem van a baj.
2010. júl. 21. 17:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
az én anyám 38 évesen szült meg engem :D még van idő :D
2010. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Az én anyám is 36 évesen szült, de mégis azt érzem, hogy nem ez a normális.
2010. júl. 21. 17:13
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már=) Most se vagy öreg,de ha 3-4 év múlva érzed magad érettnek az anyaságra hát hajrá,nem vagy elkésve.Akkor szülj,amikor úgy érzed,hogy neked jó,nem kell az éveket számolgatni(persze attól is függ).=)
2010. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél máskor jön el az idő. Az a jó, ha addig nem szülsz, amíg nem érzed rá magad érettnek. Én inkább a 40-45 éves korra mondanám, hogy kicsit már...késő. Eljön a te időd is:D
2010. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%

Kimutatták az orvosok, hogy 35 éves korban a legjobb szülni, mert akkor van rá a legötbb esély, hogy egészséges lesz a gyermek.

Tehát szerintük sem késő akkor szülni. :-)

2010. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
sokat szülnek 40 körül és fölött nyugi, bár az is biztos h nagyobb eséllyel lesz vmi baj vagy a babával vagy veled persze ez nem törvényszerű csak statisztikák szerint
2010. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amit érzel csak félelem! Ha már benne vagy a helyzetben és nincs váéasztásod, akkor a végén úgyis rájössz h igenis készen állsz rá és ez igenis neked való feladat! Öreg biztos nem vagy! Szerintem ideális inkább a korod! Különben a tengerimalacok azok akik hamar kiöregednek,ha egy éves korukig nem szülnek akkor azután már nagyon nagy a kockázat hogy ellés közben pusztul el...:))) Biztos vagyok benne, hogy jó anya lennél!
2010. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
39%
szerintem már 30-év felett is késő szülni
2010. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%
de jobb késöbb szerintem ha már szül valaki
2010. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
53%
jobb mint az eszetlen tinilányok akik halomra szülik a gyerekeket segélyen élve
2010. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!