Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jogositja fel a csaladot...

Mi jogositja fel a csaladot hogy zaklassanak csak mert raerek? Hogy lehet lekoccoltatni öket ugy hogy ne szoljanak be?

Figyelt kérdés

Folyamatosan (es ünnepek alatt is vègig)mindenhova ràngatnak, föleg azok, akiknek se munkaja se élete, a szeretetre meg csaladra hivatkozva.

Egy hètvégén sincs nyugtom(amugy külön élek mindenkitöl)mert tudjak hogy akkor nem dolgozom.

Ha annyit mondok szeretnék kikapcsolni es kipihenni a hetet vagy a maganeletem élni, hatalmas felhaborodast es balhét szül, igy rakenyszeritenek folyamatos kamuzasokra hogy alibiket gyàrtsak hogy dolgom van, vagy mikor miert nem talalkozom velük hetvegen.


Erzelmileg zsarolnak fenyegetöznek engem hoznak ki hàlàtlannak es PONT ezek es hasonlok vàltanak ki bennem viszolygàst is tölük. Nekem NEM ez a szeretet hogy eröszakoskodnak leorditanak nem hagynak önalloan elni.

Es szoval zaklatnak.

Hivogatnak, ha nem veszem fel akkor meg kezdik hogy bemartanak mas csaladtagoknal multkor is hatalmas balhe volt mar belöle az öngyilkossaggal fenyegetözesig, mindent bevetettek ellenem.


Folyamat ugy érzik hogy iranyitgathatnak; ugraltatnak, leuralnak, beszolnak, fenyegetöznek, zaklatnak.


Abszolut nem tartanak tiszteletben! Eddig barmivel probalkoztam magam megvedeni humànusan szeretettel is, kesöbb màr kiabalva kiàllni magamert, mindig en huzom a rövidebbet ahogy fentebb irtam zsarolnak.


2020. jan. 11. 09:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj, hogy ostoba vagy.

Ha folyamatosan kitalálsz valami hazugságot, akkor persze, hogy nem fog változni a helyzet. Mitől változna mégis? Azt látják, hogy nem nem akarod, csak nem érsz rá. Annál inkább hívogatni fognak, hogy mikor érsz rá végre.

Mondd meg - mint egy felnőtt -, hogy nem érdekel a dolog, hagyjanak békén.

2020. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 szántóvető ***** válasza:
79%
ezt nem értem.leszarod őket és kész.ugyan mivel tudnak zsarolni ha nem élsz velük együtt és eltartod magad?ha hívnak és basztatnak akkor leteszed a telót és kész,legközelebb fel sem veszed.vagy mikor találkoztok,köszönés helyett p_fán b_szod őket és akkor nagyon gyorsan meg fogják érteni az álláspontodat hidd el.
2020. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
jó van a gyakoris megint okosabb..
2020. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

"Mi jogositja fel a csaladot hogy zaklassanak csak mert raerek?"


Nem MI, hanem KI - mégpedig TE MAGAD!


"Hogy lehet lekoccoltatni öket ugy hogy ne szoljanak be?"


Nem mellébeszélsz, hanem közlöd, hogy NEM AKARSZ velük találkozni!

2020. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%

"jó van a gyakoris megint okosabb.."


Hát ez nem nagy tudomány ilyen bugyuta kérdezőnél és válaszadóknal....

2020. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%
Rakd ki a face-ra ezt a kérdést a válaszokkal, hátha észbe kapnak.
2020. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy pasit/barátnőt, utána mondhatod azt,hogy kettesben szeretnétek lenni. Felnőtt,önálló embernek nehogy már minden hétvégéjét a családdal kelljen töltenie. Egyébként meg addig zsarolnak, amíg hagyod. Ilyenkor nem kell felvenni a telefont nekik, megírod smsben, hogy nem érsz rá vagy pihensz és pont.
2020. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

A családban egy vagy több nárcisztikus személyiségzavaros ember van.

Olvass utána mi is ez...

2020. márc. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Ha nàrcisztikusak ha nem.

A legutobbi hiszti/balhé ota nem veszem fel a telefont es kamu munkàm is van. Es amikor muszajtalàlkozom velük olyankor nem beszélek semmit. Meghallgtok mindent, es rövidre zàrok mindent.Áskàlodnànak a magàneletemben is exekröl kerdeznek meg van e uj vki. Mint valami ponyvaregényben. Rajtam élösködnek.


Lehetetlen az öszinteseg ilyenekkel nem ertem az ilyen tanacsokat hogy mondjam egyenesben röviden. Irtam is:

"Ha annyit mondok szeretnék kikapcsolni es kipihenni a hetet vagy a maganeletem élni, hatalmas felhaborodast es balhét szül, igy rakenyszeritenek folyamatos kamuzasokra hogy alibiket gyàrtsak hogy dolgom van, vagy mikor miert nem talalkozom velük hetvegen."

2020. márc. 15. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!