Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jogositja fel a csaladot...

Mi jogositja fel a csaladot hogy zaklassanak csak mert raerek? Hogy lehet lekoccoltatni öket ugy hogy ne szoljanak be?

Figyelt kérdés

Folyamatosan (es ünnepek alatt is vègig)mindenhova ràngatnak, föleg azok, akiknek se munkaja se élete, a szeretetre meg csaladra hivatkozva.

Egy hètvégén sincs nyugtom(amugy külön élek mindenkitöl)mert tudjak hogy akkor nem dolgozom.

Ha annyit mondok szeretnék kikapcsolni es kipihenni a hetet vagy a maganeletem élni, hatalmas felhaborodast es balhét szül, igy rakenyszeritenek folyamatos kamuzasokra hogy alibiket gyàrtsak hogy dolgom van, vagy mikor miert nem talalkozom velük hetvegen.


Erzelmileg zsarolnak fenyegetöznek engem hoznak ki hàlàtlannak es PONT ezek es hasonlok vàltanak ki bennem viszolygàst is tölük. Nekem NEM ez a szeretet hogy eröszakoskodnak leorditanak nem hagynak önalloan elni.

Es szoval zaklatnak.

Hivogatnak, ha nem veszem fel akkor meg kezdik hogy bemartanak mas csaladtagoknal multkor is hatalmas balhe volt mar belöle az öngyilkossaggal fenyegetözesig, mindent bevetettek ellenem.


Folyamat ugy érzik hogy iranyitgathatnak; ugraltatnak, leuralnak, beszolnak, fenyegetöznek, zaklatnak.


Abszolut nem tartanak tiszteletben! Eddig barmivel probalkoztam magam megvedeni humànusan szeretettel is, kesöbb màr kiabalva kiàllni magamert, mindig en huzom a rövidebbet ahogy fentebb irtam zsarolnak.


2020. jan. 11. 09:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Amíg ennyire foglalkozol azzal, hogy mások mit gondolnak rólad, addig ne öket hibáztasd.


Az egyetlen hasznos és értemes megoldás, hogy közlöd velük, hogy nem mégy oda, nem akarsz velük lenni és ha ezen hözöngenek, akkor az az ö bajuk. A szomszédokkal meg végképp nem érdemes foglalkozni, ez nem rájuk tartozik, neked meg lényegtelen, mit gondolnak magukban. (Mivel a kérdésed szerint függetlenül, külön éled az életedet!)

2020. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Egyetlen dolog, az, hoyg HAGYOD NEKIK!
2020. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Ez eleg beteges... am kik ezek, a szüleid? Kinek nincs ennyire saját élete? Amúgy szerintem is úgy van, ahogy írod: 100%-osan kontrollálni akarnak es a hatalmukban tartani. Függetlenül attól, hogy neked van saját életed. Én a helyedben nem engednék semmilyen szinten ezeknek a zsarolásoknak, mert csak egyre rosszabb lesz és tönkremész bele. Ez az öngyilkossággal fenyegetés az egyik legundorítóbb érzelmi zsarolás a világon, annyi jó van benne, hogy kb. sose vezet tényleges öngyilkossághoz. Nem tudnak fizikailag rákényszeríteni, hogy találkozz velük, ha így viselkednek, nem is érdemlik meg. Meg kéne őket valahogy tanítani az emberi viselkedésre, én egy jó időre jegelném őket és csak akkor akarnék velük találkozni, ha képesek egy minimálisan is tiszteletben tartani. Már ha az ilyen típusú emberek valaha is képesek lesznek ilyesmire... kitartást kérdező.
2020. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
Kretén családhoz kretén élet jár.
2020. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem igazan értelek. Rángatni azt lehet, aki hagyja magát. Nem mész és kész. Nem ersz ra, nincs kedved, nem akarod. Ezt igy elmondod, aztan becsukod az ajtót, nem veszed fel a telefont. Tőlem aztán fenyegetőzhetnének akármivel. Öngyilkos akar lenni? Hajrá. Adjak kötelet?
2020. jan. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nah kezdödik az ujabb balhe. Mar masik csaladtagnak panaszkodott es most a masik hivogat.

Megint ujabb kam. Azt irtam dolgozom.


Mashogy nem lehet.jol latom?

2020. jan. 11. 10:43
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Megmondod, hogy nem érsz rá mert csak. Facebookon náluk értesítés kikapcsol, telefon lehalkít és kellemes pihenést a hétvégére.

Ha hisztiznek a hét többi napján is ezt alkalmaznám. Mindig beadod a derekad az érzelmi zsarolásra, azért csinálják.

Aki öngyilkossággal fenyegetőzik felajánlanám, hogy felhívom helyette a helyi pszichiátriát vagy bemásolnám a segélyvonalat.

2020. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Te vagy a hülye. Nem azt kell írni, hogy dolgozol. Azt kell írni, ami a valóság. Nem erek rá, nicns kedvem, nem akarom. Ennyi.
2020. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%

aki nem volt ilyen helyzetben nem érti.

hiába mondja hogy, nem ér rá ha utána meg a komplett rokonságot ráúszítja az az egy. azért nem mindenkinek éri meg a teljes rokonsággal összeveszni.

2020. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Olyannal, aki nem érti meg, ha valaki nem ér rá, vagy nincs kedve valamihez nem érdemes jóban lenni, utolsó.
2020. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!