Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiélted magad, mielőtt férjhez...

Kiélted magad, mielőtt férjhez mentél? És a párod?

Figyelt kérdés

A mostani párommal képzelem el az életem, ő is ugyanígy érez. Mindenki azt mondja, hogy ebből úgysem lesz semmi, mert én "nem éltem ki magam".

Miért olyan fontos, hogy házasság előtt az ember több emberrel szexeljen és bulizzon minden hétvégén?

Nem ő az első kapcsolatom, neki sem én vagyok az első. Nem vagyok az a bulizós típus, ő már évekkel ezelőtt túlesett ezen.


2010. júl. 21. 13:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%
13:44: kepzeld el, hogy amikor a ferjem megkerte a kezemet, nekem sem jutott eszembe (sot azota sem), hogy ugyan mi maradt ki a szexualis eletembol. Nem erzem magam ettol kevesebbnek, sot.
2010. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is a férjem az első minden szempontból én pedig a 2. vagyok neki.Van egy gyönyörű lányunk és soha nem álmodoztam másik kukacról.Embere válogatja és ez a mai világban nagyon ritka dolog és büszke is vagyok rá.
2010. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Mi nem éltük ki magunkat!

Nekem a párom(25)az első barátom,akivel már 4éve hogy eggyütt vagyunk.Neki kb 2-3kapcsolata volt az egyik 9hónapig tartott a másik 3hónapig.De amikor ezek a kapcsolatok voltak 15-19éves voltSzerinetm komoly nem lehetett,(a 9hónapos kapcsolatból 1*voltak testileg eggyütt,de nem ezért lett vége)Nem is ez a lényeg.

Az első lány én voltam akit hazavitt,akit bemutatott a szüleinek,és a többi rokonoknak.(ez szerinetm tök jó).


Amúgy mi sem bulizagttunk sohasem,nekünk viszont azt mondják hogy életünk végéig tutira eggyütt leszünk.Pedig mi sem éltük ki magunkat,de nem is baj!(úgy gondoljuk)


Holnap leszünk 4évesek!!!

22/L

2010. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!