Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiélted magad, mielőtt férjhez...

Kiélted magad, mielőtt férjhez mentél? És a párod?

Figyelt kérdés

A mostani párommal képzelem el az életem, ő is ugyanígy érez. Mindenki azt mondja, hogy ebből úgysem lesz semmi, mert én "nem éltem ki magam".

Miért olyan fontos, hogy házasság előtt az ember több emberrel szexeljen és bulizzon minden hétvégén?

Nem ő az első kapcsolatom, neki sem én vagyok az első. Nem vagyok az a bulizós típus, ő már évekkel ezelőtt túlesett ezen.


2010. júl. 21. 13:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

Valóban nem ezen múlik. Főleg, hogy már tapasztaltatok mást. Általában az első szerelemnek nem jósolnak hosszú házasságot, de ott is vannak kivételek. A lényeg, hogy mindketten egymást akarjátok, és egyikőtök sem "bulizós" alkat. Nincs az sehol törvénybe foglalva, hogy előtte ki KELL élni magunkat. Kinek mit jelent.. Nálunk nekem is, és a férjemnek is 2 komolyabb és 1 rövidke kapcsolatunk volt, egyikőnknek sem hiányzik más. Sok boldogságot!

29/L

2010. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
47%

De én ezt nem értem...

Minek kell ez a nagy elsőkapcsis propaganda? Én meg sok olyan első-kapcsis házasságról tudok, ami futott x évig, aztán mindkettő nagy fellégzéssel lépett ki belőle. Semmilyen tapasztalatuk se volt párkapcsolat terén, és kellett pár év mire rájöttek, hogy alapvető problémákat nem tudnak megoldani.

Az egy nagyon szép dolog, ha vki az első kapcsijában talál meg mindent, nem vegye el senki tőle el ezt az élményt. De akinél már kifelé áll a szekér rúdja, merjen továbblépni, új kapcsolatot kezdeni...

2010. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
én ezt nem is kiélésnek nevezném, hanem bölcsességnek, tapasztalatszerzésnek. én most 30 évesen fogok férjhez menni és gyereket szülni is. megtehettem volna sokkal korábban is (20 évesen) , de örülök hogy így alakult és sokmindent megtapasztaltam az elmúlt 10 évben. nem is buliztam túl sokat nem erről van szó, viszont sokat utaztam, tanultam, kiismertem az embereket és saját magamat is! kb 28 éves koromra alakult ki bennem , hogy mit is akarok milyen az elképzelésem a leendő páromról és életemről.
2010. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
22%

Én kíváncsi természet vagyok. Anélkül, hogy qrvát csinálnék magamból, voltam jó pár pasival. Macsóval, rockerrel, sportos alkatúval, vékonnyal, művészlélekkel stb. Már nem vonz egyik típus sem. Amikor a Férjem megkérte a kezem, el sem gondolkodtam azon, hogy "te jó ég, mi maradt ki a (szexuális)életemből?" Én igen, kiéltem magam.

A Férjem kevésbé volt "kíváncsi", de azt mondja, hogy Neki is elég volt tapasztalatnak a legényélete.

2010. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Egyikünknek sem első párkapcsolata. Ne is tudom, hogy jön ez ide...
2010. júl. 21. 13:45
 16/23 anonim ***** válasza:
90%
szerintem egyrészt személyiségfüggő (van aki sose akar ilyen szempontból "élni", van, akinek 30-40 évesen se elég) de ami a legfontosabb: hogy összeilljetek a pároddal, hasonlóak legyenek az igényeitek. táncolni, bulizni, inni, házasságban, együtt is lehet, az a probléma, ha az egyik fél otthonülő típus, a másik meg "állandóan menne". ha sikerül olyan párt találnod, akivel passzoltok, mindegy, hogy 20 vagy, vagy 40
2010. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Én már az ismerkedés során kiszűrtem hogy kivel tudok együtt lenni, kivel nem. 3-4 hét alatt kiderül számomra, ki az akit meg tudok szeretni, akiért érdemes volna küzdenem.

Megtaláltam ezt az embert, akivel le akarom élni az életem. Akinek gyereket akarok szülni.

Még nem csiszolódtunk össze, de idővel ezen is túl leszünk.

2010. júl. 21. 13:48
 18/23 anonim ***** válasza:
63%
nekem a férjem az első férfi az életemben...minden szempontból... és egyáltalán nem érzem úgy, hogy bármit is kihagytam volna azzal, hogy nem álltam össze minden pasival, aki csak rám kacsintott... boldog és elégedett vagyok... :) a férjemnek előttem 1 hosszú kapcsolata volt, szóval ő sem nagyon élte ki magát a szó szoros értelmében véve...de neki sincs hiányérzete... ;)
2010. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

*kb 28 éves koromra alakult ki bennem , hogy mit is akarok milyen az elképzelésem a leendő páromról és életemről


Ez itt a lényeg! Hogy kiben mikorra alakul ez ki. Van, akiben már 20 évesen, van, akiben 28 évesen, van, akiben 40 évesen, van, akiben soha. :)

2010. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
35%
Ez a kieles duma olyan hulyeseg, hogy mar faj. En sem "eltem ki" magam (nem vagytam ra soha), megis hosszu evek ota boldog hazassagban elek. Ne mas mondja mar meg, hogy hogy elj! Ez a kieles dolog nekem urugynek tunik arra, hogy felelossegtelenul kezdjen valaki futo kalandokba es bulizzon ezerrel. Egeszsegere, ha neki ez kell, de nem mindenki ugyanolyan. Biztos azert ilyen rosszindulatuak, mert faj nekik, hogy te fiatalon megtalaltad a parodat. Aki mas, azt egybol bantani kell. Nehogy mar neked jobb legyen alapon. Levesbe az ilyen ismerosokkel.
2010. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!