Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiélted magad, mielőtt férjhez...

Kiélted magad, mielőtt férjhez mentél? És a párod?

Figyelt kérdés

A mostani párommal képzelem el az életem, ő is ugyanígy érez. Mindenki azt mondja, hogy ebből úgysem lesz semmi, mert én "nem éltem ki magam".

Miért olyan fontos, hogy házasság előtt az ember több emberrel szexeljen és bulizzon minden hétvégén?

Nem ő az első kapcsolatom, neki sem én vagyok az első. Nem vagyok az a bulizós típus, ő már évekkel ezelőtt túlesett ezen.


2010. júl. 21. 13:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%

Én nem vagyok házas, de 4 és fél éves kapcsolatban vagyok. 16 voltam, amikor összejöttem párommal, és valahogy sose éreztem azóta, hogy de jó lenne mással lenni, és nem érzem azt, hogy ezzel le lennék maradva és később kitörne belőlem a vágy. Soha nem voltam bulizós típus, néha egy-egy koncert, kis kocsmázás barátokkal, de semmi komoly.

Nekem is mondták régi ismerősök, "Úristen, ilyen régóta vagytok együtt? Nem unod? Pedig fogod, kell majd más!".

Azt hiszem én jobban érzem, hogy nekem mi a jó, mindig is úgy voltam vele, hogy komoly kapcsolatot szeretnék. Nem biztos, hogy életünk végéig együtt maradunk, de jó lenne. :)

20/L

2010. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Csak azok találták ki ezt a kiélést akik nem tudnak normálisan, felelősségteljesen élni.
2010. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

nem jelent semmit szerintem :/

a barátnőm az első pasijához ment férjhez, a fiúnak is ő volt az első, és működik már tizenéve a házasság


én kiéltem magam, mégis ezerszer eszembe jut, hogy jó lenne mással is lenni, bulizni, pedig szeretem a férjemet és régen együtt vagyunk :S


szóval ez inkább azon múlik szerintem, hogy milyen beállítottságú vagy...(részemről sajnos :( )

2010. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%

Szia!


Szerintem tapasztalatok kellenek, elsősorban szexuálisan. És itt nem a mennyiség a lényeg, hanem az hogy ne úgy legyünk már, mint a középkorban, hogy férjhezment egy lány, aztán nászéjszakán derült ki, hogy mi lesz, meg egyátalán passzolnak-e egymáshoz, mi a helyzet himbilimbi ügyben, stb.

A bulizás alatt pedig nem a "teljes lerészegedést" értem én, hanem egy kis beszélgetés, tánc, flört. Szóval a fiatalkor legyen az, ami. Utána már 30-40 évesen bepótolhatatlan.

2010. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem és nem. Nekem ő az első, neki én a második (de első komoly).

Ettől függetlenül együtt vagyunk 5 éve, házasok 2 éve, és még csak nem is emlékszem veszekedésre.

Ne hallgass másokra, amit érzel, az csak a tiéd, és másoknak elképzelésük sincs róla. Mosolyogj rájuk, és egyik füleden be, másikon ki:)

2010. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
neked kell érezned. láttam már kiélt embereket szar házasságban élni majd elválni. és láttam már első kapcsolatból hosszú boldog házasságot ami még ma is tart. ez nem attól függ h kiélted e magad. vki pl sosem éli ki magát, vkinek meg nincs szüksége évekig tartó ereszd el a hajamra.te is egy érettebb lélek vagy......mint én:) 24 éves vagyok 2 éve férjnél és soha egy percre nem bántam meg pedig még gyerekünk sincs.az életem tökéletesen teljes.a múltja jelene és jövője is
2010. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én sem érzem. Épp elég volt az előző kapcsolatom, ami rossz volt.
2010. júl. 21. 13:31
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, kinek mi az "élet". Neked nem a buli, nekem sem. Ami nekem az élet, azt házasságban is lehet élni. Én ezt teszem.
2010. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Tökéletes vele a szex, ennél jobb partner akivel ennyi összeillünk a testiség terén, nem is kívánhatnék.
2010. júl. 21. 13:33
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Én sem éltem ki magam, egyetlenegy 4 napos "kapcsolatom" volt előtte. Immáron 3 éve együtt vagyunk, és az esküvőt tervezgetjük. Neki több barátnője volt előttem, de az intim életében én voltam az első, ahogy ő is nekem.

21/L

2010. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!