Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet olyan nevet adni...

Hogy lehet olyan nevet adni egy kisgyereknek hogy Orália?

Figyelt kérdés
Barátnőm mondta ez lesz a babájuk neve!! Én nem szólok bele,de nekem nem tetszik!! :)
2010. júl. 20. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 A kérdező kommentje:
Nem kamu de bár mondanák hogy szívattak na a holnap írok ha jön még válasz Sziasztok és köszi
2010. júl. 20. 20:37
 32/80 anonim ***** válasza:
100%

végigolvastam az összes kommentet, mekkorát nevettem :D

főleg a "Szólítsatok csak Orál néninek!" :DD

2010. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
76%

Hát még amikor majd örülnek a diákok:

-Osztályfőnöki óránk lesz Orál nénivel. Hurrá! Téma szex fiatalon, avagy hogyan előzzük meg a nem kívánt terhességet.Éljen Orál néni!

2010. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim válasza:
87%
Orália... Szép név, csak ne jutna róla eszébe az embereknek más. :D
2010. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
34%
Úgy fogják csúfolni, hogy Okádia!
2010. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan név, hogy Leokádia!

Nem tudom, ha választanom kéne az orália és a Leokádia közt, melyik lennék, valószínűleg inkább belepisilnék a konnektorba. És a barátnőd gyereke is ezt fogja érezni, ha szembesül vele, mit tettek ellene a szülei!

2010. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
83%

Leokádia :DDDDDDDDDDDDDD

basszus nem bíroooom :'D

2010. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
86%

A Pálma már jobb. Amúgy elmesélem, hogy az én barátnőm Eszmeraldának akarta hívni a gyerekét, és úgy tudtuk meggyőzni, hogy ne tegye, hogy elmondtuk neki, mik a vélemények erről, szerencsénk volt, mert a tévében volt is egy műsor ezekről a szappanopera nevekről, amiben emberek elmondták, mit gondolnak, milyen érzéseket vált ki belőlük a név, és milyennek képzelik a viselőjüket. Megmutattuk neki, és mondtuk, hogy ez bántás lenne a gyereknek, hisz szenvedne, csúfolnák, stb, úgyhogy a legutolsó ember, akitől ilyen rosszat kapnia kéne, az az anyja. 70 átok! Csak nem akarja a babának?

Végül belátta, hogy a név csak neki tetszik, de amúgy egy csapás lenne, és szebbet választott (Kinga lett végül a leány).


Ti nem tudtok ilyet csinálni? lehet, hogy nem is akarsz ennyire belefolyni, vagy nem a te feladatod, de lehet olyat, hogy ti csináltok házi videót arról, hoigy kinek mi a véleménye a névről. Ismeretleneket, félismerősöket is lehet kérdezni (boltos néni, szomszéd). Aztán hagyjátok, hadd nézze meg a barátnőd egyedül a filmet.


De ez csak egy ötlet.

2010. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
83%
70 ÉV átok, bocs
2010. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan gyerökökök, ha lesz lányom Orália lesz és ha fiam akkor Orál!
2010. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!