Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem érzem jól a...

Mit tegyek ha nem érzem jól a barátom családtagjaival magam?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve leszünk együtt a párommal. A szülei nagyon aranyosak nagyon szeretem őket és szerintem ők is engem. A baj az hogy a testvére barátnőjével valahogy semmien közös témám nincs és valahogy nem is szimpatikus a lány. Valamint az unokatesója baratnője nagyon jóba van az édes testvérebarátnőjével szóval ők már egy ilyen nagyon jól összeszokott kis társaság. Sokszor összegyűlnek beszélgetni, közös programokat szervezni ahová mi is hivatalosak vagyunk de én érzem hogy csak azért mert én vagyok a “barátnő” egyáltalán nem beszélgetnek velem. Szerintetek mit tegyek?
2019. dec. 26. 15:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogy az aktuális pasimnak (tudom-tudom, 1 éve lesztek együtt!:) az öccsének a csajával, vagy a hatszázadik unokatestvérének a barátnőjével, miért kellene öröbariskodni?

Megjelensz a családi összeröffenésen, mindenkinek kedvesen köszönsz, apóssal, anyóssal elbeszélgetsz, aki szól hozzád válaszolsz, aki nem szól, azzal nem foglalkozol, aztán hazamész.

Ennyi a történet!

2019. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tedd meg te az első lépést!

Ha nem sikerül, legalább megpróbáltad.


De hidd el, az rosszabb amikor maguk a közeli családtaggal nem lehet mit kezdeni! Vagy azoknak vagy ok nélkül ellenszenves. Vagyis az az ok, hogy te másképp gondolkodsz a dolgokról...


Én sem ápoltam különösebb kapcsolatot a sógornőm pasijaival. Volt amelyikkel beszéltem, mert lehetett vele. Volt akivel nem, sehogy sem voltam vele. Aztán magával a sógornő olyanná tette a viszonyt, hogy látni sem akarom már. Gondolhatod. Családi összejövetelen, a lagzimon úgy csináltunk egymással hogy átnézünk egymáson. Na az volt az igazi kín! Elviselni akkor.


Szóval ha meg sem próbálod... lehet egymásra vártok, csak nem is tudjátok.

De ha sehogy nem lesztek, hát előfordul. Kérdés, a sógorral jól kijössz e amúgy?

2019. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se értem, hogy miért kéne jóban lennetek. Kedves vagy, beszélgetsz azzal akivel jóban vagy és hazamész, ennyi. Van saját családod, van saját barátiköröd, a barátodéval elég ha kijössz. Pláne egy év után. Én kb 5 év után kezdtem a rokonaival egyáltalán mélyebben beszélgetni. Nem kell ennyire rágörcsölni.
2019. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!