Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem érzem jól a...

Mit tegyek ha nem érzem jól a barátom családtagjaival magam?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve leszünk együtt a párommal. A szülei nagyon aranyosak nagyon szeretem őket és szerintem ők is engem. A baj az hogy a testvére barátnőjével valahogy semmien közös témám nincs és valahogy nem is szimpatikus a lány. Valamint az unokatesója baratnője nagyon jóba van az édes testvérebarátnőjével szóval ők már egy ilyen nagyon jól összeszokott kis társaság. Sokszor összegyűlnek beszélgetni, közös programokat szervezni ahová mi is hivatalosak vagyunk de én érzem hogy csak azért mert én vagyok a “barátnő” egyáltalán nem beszélgetnek velem. Szerintetek mit tegyek?
2019. dec. 26. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Szóltál valamit, ami emlitendo lenne esetleg? Vagy csak szimplán nem szimpatizalnak veled..

DE a negatív ellen is, vagy csak te s enyitsz fele/feléjük. Vagy még nem ismernek eléggé. De a legfobb, szerintem 1 ev meg elég kevés. Ha 5 10 év lenne azt mondom hát.. Adj időt még a dolgoknak. Hívd el őket dumálni, kávézni, ismerkedj meg velük :)

2019. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az az igazsag en sem nagyon nyitok felejuk mert latom hogy olyan “flegmak” meg hogy nagyon osszevannak szokva elnevetgelnek es tudnak egymaskozt mirol beszelgetni. Nem mondtam semmi rosszat es soha nem tettem rajuk megjegyzest sem még a baratomnak sem igazabol mostanaban kerult arra sor hogy tobbet talalkozunk
2019. dec. 26. 15:44
 3/13 A kérdező kommentje:
Én az a tipus vagyok aki alltalaban nevetgel, jo kedvu. Ők meg pont az ellenteteim. Valamint pont két lány van ugye a csapatba és ez a harmadik szerep rettento :/
2019. dec. 26. 15:45
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak én érzem rosszul magamat e miatt mert ugye a baratom meg ilyenkor velem foglalkozik es nem veluk :(
2019. dec. 26. 15:47
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Magyarán nem ismeritek egymást, és nem is akarod megismerni őket.
2019. dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell veluk bajologni es kesz. Beszelgess a a paroddal, anyosoddal, meg azokkal akikkel kijossz.
2019. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
En szeretnem oket megismerni ha kicsit azt latnam hogy erdeklem oket vagy nyitnak felem. Vagy akar kerdeznek tollem valamit. De semmi ilyesmi. Nyomkodjak a telefonukat kozbe ők jól elbeszélgetnek,nevetgélnek. Vagy épp olyan személyről vagy múltbeli emlékről beszélnek amiről halvàny lila gőzöm sincs. Nehéz nyitni feléjük mivel többen vannak. Nem rég volt is egy sztori hogy szépen köszöntem hogy sziasztok es ennyit mondtak rám se nézve hogy hali.
2019. dec. 26. 16:15
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

"valahogy nem is szimpatikus a lány"


Talán akaratlanul is érezteted vele, látszik a viselkedéseden, hogy nem szimpatizálsz vele, nem csoda, ha nem folalkozik veled.

2019. dec. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen de erről gondolom ő is tehet hogy ilyen érzéseket vált ki belőllem mert ha valaki aranyos kedves közvetlen vagy csak szimplán nem zárkózik el tőllem akkor én is szívesen nyitok felé. És nem ez lesz róla az első benyomásom.
2019. dec. 26. 16:33
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, persze. Te is az a típus vagy, hogy mindig minden a másik hibája. Véletlenül sem azért lehet, mert te látványosan durcizol, ők meg nem vevők a drámára, dehogy!
2019. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!