Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok elég jó?

Miért nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés
Én semmiben és senkinek se vagyok elég jó. A családomat se éreztem soha hogy igazán szeretne. Az iskolában kicsúfoltak, mert nem voltam bőbeszédű, és félénk voltam. Az állítólagos barátaimon is mintha azt éreztem volna hogy szégyellnek engem az iskolában. Munkahelyen szintén nem sikerült barátokat szereznem. Párkapcsolataim pedig szintén nem sikerülnek. Legutoljára is kihasznált a volt barátom, amit persze tudok, hogy én is hibás vagyok. Szedek antidepresszánst, de még az se ölte ki teljesen ezt a gondolatot a fejemből. Én is mindig vágytam arra hogy jónak tűnjek mások szemében, szerethetőnek. n/26
2019. dec. 25. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
ismeros az erzes,csak nekem sokkal roszabb
2019. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Kezdj el sportolni. A mozgás miatt a tested endorfint termel, ami egy antidepresszáns. Jobban fogod magad érezni és magabiztosságot is ad idővel a sport.
2019. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sportolok, de még sincs önbizalmam.
2019. dec. 25. 22:15
 4/16 gublug ***** válasza:
64%
Hallgass a kettesre.
2019. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Hat en sportoltam a depressziom alatt de konkretan szart se ert. Max jobban aludtam egy kicsit.
2019. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem egy hét után kell csodát várni, még a gyógyszer sem hat ilyen gyorsan. Ha már jobban alszol, az eredmény, folytatni kell, építkezni és kitartani.
2019. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
Ehhez pszichológus kell, nem elég a gyógyszer. A pszichológus ráébreszt az értékeidre, amik nyilván vannak, csak nem akarod meglátni őket. Ahhoz is hozzásegít, hogy hogy tudsz társaságban jobban megnyílni. Addig is olvasd el Almási Kitti Bátran élni című könyvét. Videói is vannak a youtube-on.
2019. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem egy hetig csinaltam hanem 5 evig. Tok feleslegesen, mert nem is elveztem meg latszata se volt.
2019. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
2 hónapja szedek ilyen gyógyszert. Aludni pedig jobban tudok.
2019. dec. 25. 22:30
 10/16 A kérdező kommentje:
Milyen értékeim lehetnének, hogy ha eddig nem volt olyan ember aki szeretett volna őszintén?
2019. dec. 25. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!