Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon rosszul érzem magam mert nem vettem neki semmit?

Figyelt kérdés
Nem tudtam h ő fog nekem adni valamit karácsonyra. Láttam is rajta hogy nem esett jól neki.. Most mit csináljak? Ilyenkor már nem tudok szerezni semmit?
2019. dec. 24. 22:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
Ha ugyerzed, hogy tenleg kene valamit vele csinalnid, akkor ugy probald, hogy tegyel ugy, mintha nem vettel volna semmit ( ugye mint igaz is), en lepd meg holnap valamivel, es csinald ugy, mintha mar eleve meglett.volna veve, csak maig tartogattad
2019. dec. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony után ha nyitva lesznek a boltok akkor veszel neki valamit, és utólag átadod neki azzal hogy sajnálod hogy nem vettél semmit, de szeretnéd pótolni, mert bár nem mindig mutatod ki, de szereted őt.
2019. dec. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
Ha valaki szívott az en vagyok.Ma van a szulinapom,tegnap a nevnapom,meg hát karácsony.10 éve hogy együtt vagyunk a férjemmel.Most se vett semmit.Meg egy tábla csokit sem..bezzeg ő neki jól esett az uj nagypárnàn aludni.😢Ennyit erdemlek.
2019. dec. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Kedves utolsó! Nagyon boldog névnapot szülinapot, Isten éltessen! Pénteken meg lepd meg valamivel!
2019. dec. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%

13-as, Isten éltessen!!!

Nemsokára új év, új lehetőségek, úgy esély egy olyan férfi megtalálására aki nem néz levegőnej. BÚÉK!

2019. dec. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
13 válaszolnak boldog születésnapot,névnapot,és karácsonyt.
2019. dec. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#13-as, és te miért vettél neki bármit? Gondolom venni fogsz neki szülinapján, névnapján is. Mért kell cselédet csinálnod magadból? Elmondtad neki, hogy ez neked milyen rosszul esik? Vagy csak konstatálod, hogy így jártál és jópofizol, mint ha minden rendben lenne?

Ha nem tetszik, tegyél ellene, ne itt sírj!

De ha úgy érzed, csak ennyit érdemelsz, akkor törődj bele továbbra is, az való neked...

2019. dec. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki őszintén, hogy "ne haragudj, nem vettem nekid semmit, mert azt hittem, te sem fogsz megajándékozni engem. Nagyon jól esett, hogy gondoltál rám. Szeretném viszonozni, minek örulnél?" És itt felajánlhatnál pár dolgot hasonlo értékben, pl.mozi, tusfürdő, csoki, stn.
2019. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!