Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki évekkel ezelőtt nem...

Ha valaki évekkel ezelőtt nem volt hűséges a kedveséhez, az most sem lesz az?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki x éve megcsalta a párját, akkor a mostani párját is megfogja?
2010. júl. 20. 13:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, én nem szeretnék vészmadárkodni, de igen, az újat is meg fogja csalni valószínűleg. A megcsalás nem személyfüggő (tehát nem attól függ, hogy te jobb vagy mint az előző, vagy hogy most éppen azt hiszi, hogy téged jobban szeret - valszeg az előzőnek is ugyanezt mondta), hanem moralitás kérdése. Ha nem is szereti a párját, akkor is tisztelje annyira, hogyha szakít vele előbb. Persze attól is függ, hogy mit jelent a megcsalás. Én pl. egyszer "csaltam meg" valakit, de csak néhány hirtelen jött csók volt, ami után megálltam, nem volt szex, utána azonnal elmondtam az aktuális páromnak a dolgot, és szakítottam vele. Utána kezdtem komoly, szexuális alapon nyugvó kapcsolatot az újjal. Ez így szerintem még belefér, bár ez is elég necces, de arról nem tehet valaki, ha szerelmes lesz másba, amikor pont kapcsolata van. Viszont ha hónapokig, évekig átvert valakit, úgy hogy nem mondta el neki a dolgot, a csaj meg közben mosott, főzött, takarított rá, teljesítette a szexuális kívánságait, reménykedett a közös jövőben ... na az aki ilyen szinten képes kihasználni valakit (bárkit), na az ember nem változik.
2010. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy beérett a feje lágya. Hallottam már sokszor, hogy a pasik idővel már kicsit komolyabbak addig meg "járnak egyik lánytól a másikig". Ha már eléggé érett mikor Ti összeismerkedtetek, nem biztos, hogy megcsal. Mennyi idősek is vagytok?
2010. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Több mint egy éve vagyunk együtt. Hétvégén elment mellettünk egy lány, mondta hogy na azzal csalta meg a barátnőjét. Meg még egy nála idősebb nővel is.


A megcsalás alatt azt értem, hogy többször más lánnyal bújt ágyba, nem a barátnőjével.

2010. júl. 20. 16:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Én azt mondom h kutyából nem lesz szalonna!Lehet h ép azért "őszinte" veled,ha ha úgy alakul,ne gyanakodj!Én ezt saját bőrömön tapasztaltam és a pasas a mai napig ugyan olyan disznó!
2010. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!