Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 nappal ezelőtt jött meg a...

4 nappal ezelőtt jött meg a műtéti behívóm és anyám nem mondta el. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Valami megérzésem volt h tuti jött már a levél...elkezdtem kutatni anyáék szobájábaan és hopp..megtaáltam..az én nevemre jött és 4 napja nem voltak hajlandók elmondani!!! és most nem is a levéltől érzem magam rosszul, hanem attól, hogy nem tájékoztatott engem erről senki..2 nappal ezelőtt is kérdeztem anyát, hogy : nem tudod jött e már a levelem? azt mondja nem, nem jött még..előttem úgyis minden titok kiderül..és ez szemétség volt tőle..ha hazajön munkából én......ugy kiosztom..vagy mégis mit mondjak neki?
2010. júl. 20. 10:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Biztos van valami oka,hogy nem adta oda.Lehet úgy gondolja,hogy inkább ne műtsenek meg,mert félt téged.
2010. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
milyen műtét? és hány éves vagy?
2010. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Milyen jellegű műtét lenne? Én tuti jól kiosztanám, a saját életembe hagy legyen már nekem is beleszólásom.
2010. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg kímélni szeretne téged, ezért ne bántsd anyudat. Lehet, hogy úgy gondolta, hogy a műtét előtt pár nappal megmutatja, hogy legyen elég időd felkészülni és elkészülni, viszont túl korán sem akarta elmondani, azért, hogy megkíméljen a sok idegeskedéstől, aggódástól, mert minél korábban tudod, annál több időd van idegeskedni, az pedig nem jó.
2010. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok és gerincferdülésem van nagy fokú és ezt fogják platinával kiegyenesíteni
2010. júl. 20. 10:23
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
gondolom, vártad ezt a behívót, mint a messiást. Mikor lesz a műtét? Remélem, hamarosan, sikeresen túl leszel rajta.
2010. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
és ezt dugdossa anyád? hát mit ne mondjak...
2010. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
szerintem ne kiabálj vele...biztos azért nem mondta el mert még ő se nagyon dolgozta fel és nagyon félt téged...biztos elmondta volna később...ilyenek az anyák. én 19 éves vagyok fiú de minden este mielőtt kimegyek leáll magyarázni hogy mit ne csináljak és mikor jöjjek haza..de persze 1 körül érek általában haza...fogd fel úgy hogy szeret és félt nagyon.
2010. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
október 11.-ére vagyok előjegyezve, akkor lesznek a kivizsgálások, meg akkor fekszem be és másnap műtenek...tehát van még 3 hónap..
2010. júl. 20. 10:33
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle, hogy miért nem mondta el? mikor akarta elmondani?
2010. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!