Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet elviselni egy...

Meddig lehet elviselni egy enyhe betegség miatti panaszkodást? Tényleg megunják a férfiak, és lelépnek?

Figyelt kérdés

Van egy gyenge "rendellenességem",amit már vizsgálnak.Sokszor fáj a gyomrom,általában akkor is ha velem van a párom.Nagy valószinűsége van annak,hogy csak a stressz miatt van,és nincs bajom.

De...ma hallottam egy idősebb nőtől,hogy a férfiak nem szeretik "a nyávogó lányokat"!Itt konkrétan rám gondolt!Én nem nevezném magam annak,csak ha velem van a párom és ha nem érzem jól magam azt közlöm vele...Én sem direkt csinálom,már jó régóta tart ez az állapotom.

Tényleg megunják a férfiak a "problémás" nőt és lelépnek?Értem én,hogy könnyebb olyannal,akinek nincs ilyesfajta problémája,és irigyelem őket,de tönkre mehet emiatt egy kapcsolat?


18/L


2010. júl. 20. 09:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha egyszer említed meg neki, akkor az még nem gond. De ha végignyávogod a fájdalmat amíg el nem múlik akkor az már visszataszító... Tapasztalatból mondom.
2010. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Amíg az ember nem viszi túlzásba, szerintem nem mehet tönkre a kapcsolat.

Nekem van egy barátnőm, akinek ez a fegyvere, állandóan panaszkodik a fiúknak, akik alig ismerik, eljátssza, hogy rosszul van, "elájul", kitalálja, hogy halálos beteg, stb. És nem fogod elhinni egyszer beszéltem egy sráccal, aki azt mondta, jaj szegény X, olyan kis védtelen.

Aztán itt vagyok én, akinek volt egy arcbőr problémája, elég súlyos volt, nem egyszerű pattanások, hanem olyan kiütések, amik nagyon csúnyává tettek, bedagadt az arcom, stb, az emberek sajnálkozva néztek rám, depressziós is lettem tőle, és nagyon sokat panaszkodtam, állandóan ez járt az agyamban, kerestem a lehetőségeket, megoldásokat és ezt mindig közöltem a párommal. Már nekem volt terhes, sokszor inkább nem szóltam egy szót sem, mert nem akartam fárasztani, nehogy megunja és elhagyjon. 2 évig tartott, kivizsgálások sorozata, stb. végig velem, mellettem volt, és mondta, hogy nyugodtan panaszkodjak, szívesen meghallgat. Na de akkor is az ember érzi, hogy hol egy határ. Szóval, ha úgy érzed, hogy nem panaszkodsz sokat, akkor nincs gond, és különben is, az ember kivel ossza meg a problémáját, ha nem a szerelmével, nem igaz?

2010. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem önzőség egy férfitól. figyi voltam albiba ahol alul lakott a házaspár, a főbérlőnk az állandóan gyógyszereket szedett, meg hivatta kifele velünk a mentőket. bebeszélte magának magyarán. Én ilyen nőt biztos nem tudnék elviselni. lehet neked nem ez van nemaztmondtam, csak hát érted. A férfi majd nem mer mondani semmi jót, mert akkor nem koncentrál a bajodra majd. Ez törvényszerű. Mert akor ő bunkó, hogy viccel, te meg beteg vagy...
2010. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem nyavalygás!!! Ha tényleg problémád van, akkor mondd, mert lehet rosszabb lesz. Ha szeret téged a párod akkor emiatt tuti nem hagy ott. Ha meg igen akkor jobb is, hiszen a jövöben valószínüleg komolyabb dolgokban is otthagyna.

Nekem 2 éve kikezelhetetlen húgyhólyag fertözésem van, ami annyit tesz, hogy egyetlen gyógyszer, antibiotikum sem segít rajta. És valami iszonyatosan fáj!!!!!! Nemcsak csíp wc-zésnél hanem egyfolytában fáj éjjel-nappal mintha kést forgatnának benne. A folyadék valamicskét enyhít de teljesen nem mulasztja el. Nekem ezzel kell együtt élnem. Van férjem, és nemsokára egy kislányom is, aki szeptemberben születik. Pedig nem lehet kellemes neki sem mikor hallja, hogy bögök a wc-n annyira de annyira fáj! És ezt minden nap! Szóval a normális férfi nemhogy otthagyja, de segíti a párját, hogy könnyebb legyen neki!

Remélem a te párod is inkább próbál segíteni! Ha igen akkor ne aggódj miatta:)

22/L

2010. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ha tud róla, hogy régóta fennáll, kezelni nem tudják, akkor szerintem nem zavarja a férfiakat. mondjuk sok múlik a kapcsolaton, meg a párod értelmi színvonalán. mellesleg igen, a férfiak egy náthát is úgy adnak elő, mintha elcsapta volna őket a gyorsvonat:D barátom vergődik az ágyon és rosszul van, ha folyik az orra és hőemelkedése van... figyeld meg, a tiéd is szenved, ha pátyolgatod picit, amit nyomora van. ők csak kétségbe esnek, ha nekünk van bajunk és a többség főzet teát meg húslevest az anyukájával számunkra:D
2010. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Leírom szerintem mi a gond szerintem, és ehhez mérd a dolgokat. Az baj pl. ha vki hetente/kéthetente esetleg havonta hívja a dokit és vizsgáltatja magát, ugyanakkor semmi baja.

Az ember nem tökéletes, kinek nincs vmi baja? Itt fáj, ott fáj, én is mondom a páromnak.De ettől még nem vagyok hipochonder.

2010. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
van ellenpélda. én sosem panaszkodtam pedig voltak nekem is kegyetlen fájdalmaim és szörnyű időszakaim. a férjem szokta mondani h egy hős vagyok. sosem pánikoltattam be. pl.egyszer megcsúsztam és átszúrta a combom egy vas rúd.nem kezdtem el hisztizni csak elmentem szépen a sebészetre póker arccal. tátva maradt a szája :) pedig elhihetitek h nagyon fájt.
2010. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Persze, hogy azt mondta a nőci, hogy a férfiak nem szeretik a nyavalygós lányokat. Az ő idejében még hallgass volt az asszony neve, ennyi.

Szerintem az lenne a gáz, ha pl lenne valami programotok, mondjuk mozi, te meg csak vágnád a savanyú képeket a gyomorgörcsök miatt, a párod meg nem értené, mi bajod van.

Igenis mondani kell, ha valami nem oké, szeretitek egymást, nem? jóban, rosszban.

2010. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!