Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet elviselni egy...

Meddig lehet elviselni egy enyhe betegség miatti panaszkodást? Tényleg megunják a férfiak, és lelépnek?

Figyelt kérdés

Van egy gyenge "rendellenességem",amit már vizsgálnak.Sokszor fáj a gyomrom,általában akkor is ha velem van a párom.Nagy valószinűsége van annak,hogy csak a stressz miatt van,és nincs bajom.

De...ma hallottam egy idősebb nőtől,hogy a férfiak nem szeretik "a nyávogó lányokat"!Itt konkrétan rám gondolt!Én nem nevezném magam annak,csak ha velem van a párom és ha nem érzem jól magam azt közlöm vele...Én sem direkt csinálom,már jó régóta tart ez az állapotom.

Tényleg megunják a férfiak a "problémás" nőt és lelépnek?Értem én,hogy könnyebb olyannal,akinek nincs ilyesfajta problémája,és irigyelem őket,de tönkre mehet emiatt egy kapcsolat?


18/L


2010. júl. 20. 09:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
az nem nyavalygás, ha közlöd, hogy rosszul vagy....
2010. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az ilyen fajta nyafogást unják.

Hanem, hogy neked nem tetszik ez az ajándék, mert nem volt elég drága.


Ha meg emiatt elhagy, inkább most derüljön ki.

2010. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem nyavalygás, de igen, tönkremehet
2010. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A férfiak eléggé furán viszonyulnak ehhez. Van egy mondás /nem véletlen/ "Nékem olyan asszony kell, ha beteg is keljen fel!" Na, kb. ezt várják el a nőtől, nem a nyafogást. Persze azért kiharclhatsz a fájdalmak alatt némi figyelmet és empátiát. Én például ha nem vagyok jól egyszerűen bejelentem: most pedig lepihenek és kész. Mert ha te magad nem kíméled, ne várd, hogy bárki is megtegye helyetted!
2010. júl. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én több, mint 4 éve vagyok párommal, ebből 2szer iszonyú sömörös voltam. Voltak sírós időszakaim, "nyávogós", rengeteg vakarózás, de nem unt meg. :) Néha zavarta, de semmi komoly, inkább a tehetetlenség zavarta, hogy nem tud nekem segíteni.

20/L

2010. júl. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Én ugyan lány vagyok, de baromira idegesít ha valaki folyton a bajairól beszél. Egyszer elmondja, az bőven elég, a nyavalygástól nem lesz jobb úgyse...
2010. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyban függ a kapcsolat minőségétől is.
2010. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Ha valós dolog miatt, akkor nem kéne, de ha valós is és állandóan ugyanaz és nem teszel ellene akkor meglehet unni. Nekem haverom barátnője idegesített fel a koliba, az amit lenyavalygott öcsém.... és mindig a haver ment utána, a hüle megalázkodott, mert tudta, hogy utána még ő lesz a szemét. Mondjuk ő vette el a szüzességét a srácnak, tuti az is számított, nameg az az idegesítő dolog, hogy állandóan a seggébe volt a csaj.... most is utána ment abba a városba lakni ahol ő dolgozik, oszt a srác vigye kocsival a másik városba mert nem megy busz. :P meg negyedikbe egy perc nyugtom sem volt mindig ott ült a szobába. szóval ha tudsz ellene tenni tegyél. A férfi sem kő vagy robot hogy azt figyelje, hogy mikor van baja a nőnek.
2010. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

2 éves kapcsolat,és mindenben mellettem áll,sosem mondta,hogy most már elég legyen...

Csak nem gondolom,hogy a férfiak ennyire önzőek lennének,vagy mégis?

2010. júl. 20. 10:12
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Amúgy ha egy férfi megfázik, akkor eljátssz hogy halálos beteg! :)

2010. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!