Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Qrvából lesz a legjobb feleség...

Qrvából lesz a legjobb feleség? Vagy kutyából nem lesz szalonna?

Figyelt kérdés

A sztori egyszerű de mégsem annyira.

Szóval van egy lány akivel kb.2éve"jól elvagyunk"nincs köztünk semmi bár lehetne.

A lány...hogy is mondjam elég sűrűn cserélgeti a pasijait.Számít neki hogy legyen della(manapság melyik lánynak nem?)igényli a bulikat meg hogy mutogathassa magát.

Volt olyan(vagy még van is?)hogy tübb pasit is tartott egyszerre és bizony ebből voltak zűrjei is.Saját elmondása szerint max.3 napig bírja szex nélkül de soxor addig sem.Szóval igényli a szexet és hát......ezalatt a 2 év ismerettség alatt kb.25-30 palival volt(akikról én biztosan tudom meg más is)plussz ugye amiről még mondjuk csk ő tud.

Volt olyan is hogy gruppenbe 3-4palival volt.Utcán kihívóan jár segge szinte mindíg ki van meg a bugyiját is kihúzza h lehessen látni.

Valamit szex előtt általában mindíg iszik.saját bevallása szerint neki érzelmek nélkül nem megy de persze ez csak reklámszöveg.

Szóval ő kb.2 éve pályázik rám és akármikor találkozunk ezt még mindíg finoman tudatja is velem.2x konkrétan felajánlotta nekem magát.De nekem ekkor volt párom és nemet mondta.Ja igen egyébként egy kénmyeskedős nyávogós lány(mindenkivel ilyen)de mikor mi együtt vagyunk teljesen más a stílusa valahogy olyan emberibb teljesen normális nem pedig egy buta p.icsa(ezt a képet festi magáról pedig tényleg nem az).Azt miondta nekem h csak azért száll egyik paliról a másikra mert mind1ik bunkó vagy tapló vagy nagyképű és őt mind1ik csak dugni akarja(mondjuk ezen mit csodálkozik)szóval ő nekem olyanokat bveszél h ő egy olyan pasira vágyik mint én mert.....ilyen és ilyen vagyok.Hozzáteszem ált. minden barátnőm popsija ki volt.....mellettem(és nem az anyagi hanem az érzelmi részre gondolok.

Szóval szerintetek egy ilyen lány képes lenne megváltozni és tudna hűséges maradni?Egyáltalán mit akarhat ő tőlem?Komoly kaopcsoltot vagy csak szexet?De ha csak szexet azt máshol is megkapja mert elég jól néz ki szóval nem kell sokáig keresgélnie.

Tehát mint a kérdés is sugallja belőle lesz a legjobb feleség vagy nem lesz szalonna?

Ő24Én27.


2010. júl. 19. 20:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

szerintem rendes agybaja van a csajnak. heti 3x festi a haját?? figyi én is duci csajból lettem nagyon jó nő, de nem feküdtem le a fél várossal, sőőt. pár kapcsolatom volt csak és azok is komolyak. szóval el ne hidd hogy azért ilyen. na meg most odavan érted, de meddig?? 2 napig? vagy max egy hétig? és ahogy az itt valaki leírta előttem ha mégis lefekszel vele, előtte küldd el mindenféle vizsgálatra (mondjuk nem hiszem hogy lenne gusztusom egy ilyen nővel még csak csókolózni is )

arra ne számíts ,hogy megváltozik. szerintem téged is hamar megun és jön a következő.

2010. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez a lány nem azért kefél fűvel-fával, mert annyira szereti a szexet. Inkább labilis személyiség, nem találja önmagát, így próbál igazolást nyerni, hogy ő jó nő. A hajszín-változtatás, kihívó öltözködés is mind ezt takarja. Ha egy pszichológus rendbe tudná tenni a lelkét, akkor valószínűleg vissza tudna változni hétköznapi nővé. Hogy te így fel tudnád-e őt vállalni, azt te tudod.
2010. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ennek a nőnek nagyon súlyos önértékelési zavarai vannak, ebben 100%-ig biztos vagyok.
2010. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ennek a lánynak komoly baj van a fejével. Elküldeném mentális vizsgálatra is.
2010. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kutyaszalonna köszi nem kérem.
2010. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 balazsmost válasza:
Na mi történt végül???
2012. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!