Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Qrvából lesz a legjobb feleség...

Qrvából lesz a legjobb feleség? Vagy kutyából nem lesz szalonna?

Figyelt kérdés

A sztori egyszerű de mégsem annyira.

Szóval van egy lány akivel kb.2éve"jól elvagyunk"nincs köztünk semmi bár lehetne.

A lány...hogy is mondjam elég sűrűn cserélgeti a pasijait.Számít neki hogy legyen della(manapság melyik lánynak nem?)igényli a bulikat meg hogy mutogathassa magát.

Volt olyan(vagy még van is?)hogy tübb pasit is tartott egyszerre és bizony ebből voltak zűrjei is.Saját elmondása szerint max.3 napig bírja szex nélkül de soxor addig sem.Szóval igényli a szexet és hát......ezalatt a 2 év ismerettség alatt kb.25-30 palival volt(akikról én biztosan tudom meg más is)plussz ugye amiről még mondjuk csk ő tud.

Volt olyan is hogy gruppenbe 3-4palival volt.Utcán kihívóan jár segge szinte mindíg ki van meg a bugyiját is kihúzza h lehessen látni.

Valamit szex előtt általában mindíg iszik.saját bevallása szerint neki érzelmek nélkül nem megy de persze ez csak reklámszöveg.

Szóval ő kb.2 éve pályázik rám és akármikor találkozunk ezt még mindíg finoman tudatja is velem.2x konkrétan felajánlotta nekem magát.De nekem ekkor volt párom és nemet mondta.Ja igen egyébként egy kénmyeskedős nyávogós lány(mindenkivel ilyen)de mikor mi együtt vagyunk teljesen más a stílusa valahogy olyan emberibb teljesen normális nem pedig egy buta p.icsa(ezt a képet festi magáról pedig tényleg nem az).Azt miondta nekem h csak azért száll egyik paliról a másikra mert mind1ik bunkó vagy tapló vagy nagyképű és őt mind1ik csak dugni akarja(mondjuk ezen mit csodálkozik)szóval ő nekem olyanokat bveszél h ő egy olyan pasira vágyik mint én mert.....ilyen és ilyen vagyok.Hozzáteszem ált. minden barátnőm popsija ki volt.....mellettem(és nem az anyagi hanem az érzelmi részre gondolok.

Szóval szerintetek egy ilyen lány képes lenne megváltozni és tudna hűséges maradni?Egyáltalán mit akarhat ő tőlem?Komoly kaopcsoltot vagy csak szexet?De ha csak szexet azt máshol is megkapja mert elég jól néz ki szóval nem kell sokáig keresgélnie.

Tehát mint a kérdés is sugallja belőle lesz a legjobb feleség vagy nem lesz szalonna?

Ő24Én27.


2010. júl. 19. 20:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Csak a szex kell neki.Ennyi.Ez egy ribanc.
2010. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem lesz szalonna!

Még 24 évesen ne várj töle komoly kapcsolatot,ha eddig ilyeneket művelt.Majd 30 éves kora körül valóban lehet belőle jó feleség,de még most "falja" az életet meg a pasikat.Szerintem csak szexet akar töled.


DE!Nem tudhatod,míg nem próbáltad!

Ha te úgy gondolod kezdj vele kapcsolatot,akkor meglátod,hogy milyen lesz.Ha melletted is pasizik legalább "dugtál egy jót" XD

2010. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
50%
qrvából szalonna lesz, kutyából pedig legjobb feleség.
2010. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt bármibe is kezdesz vele, küldd el vizsgálatra (OLYAN jellegűre, hogy nem szedett-e össze v.mit). Nézd! Ha tényleg szeret téged, lehet, hogy megváltozik, de ez nagyon ritka. Szóval, aki bárcás k*rva volt, az akkor is az marad, ha csak egy pasija lesz. Meg ha össze is jöttök, sokáig fogod azt hallgatni, hogy "nekem is megvolt, meg annak is" stb., és bármennyire is türelmes az ember, az egy idő után durván nyomasztani fogja, hogy sehol nem tud megjelenni a párjával, mert már rögtön jönnek a beszólások. Szép dolog azt mondani, hogy ne törődj a beszólásokkal, de mint tudjuk, a valóság nagyon más - sajnos.

Változtatni pedig csakis ő tud, de csak akkor, ha tényleg meg akar változni. Nem tudom, mióta ilyen a lány, de ha már többször is eltervezte, hogy ő mostmár pedig megváltozik, de nem változott meg - hát az egyértelmű, hogy akaratgyengeség. A gyerekkora milyen volt, a családjával milyen a kapcsolata?

2010. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkinek van múltja, kinek ilyen, kinek olyan.Ha te komolyan gondolod vele, és nem csak a sorba akarsz beállni, akkor ülj le vele beszélni, és mond el neki, hogy miért van fenntartásod vele szembe.Azt viszont be kell vállalni, hogy akár hogy is változik meg, rosszakarók mindig lesznek.Amíg el nem ül a vihar, vagyis a közérdeklődésből ki nem kerül, addig lesznek beszólások.De minden csoda 3 napig tart, ha te ezt bevállalod, lehet egy jó ,és tartós kapcsolat.Persze feltételeket szabni kell, amit neki igenis be kell tartani.Ha nem igazodik, akkor le is út, fel is út.
2010. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ô egy ribi és az is marad. ha jót akarsz elkerülöd.
2010. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem válaszolóknak mind igazuk van.Valaha volt nekem

is egy ilyen kutyám,olyan szerelmes volt belém,hogy egyszerű

en nemtudtam lerázni,és később már csak két emberrel csalt

meg,a boldoggal és a boldogtalannal.

Nekem ennyi ilyenekről a véleményem.

2010. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak csalódnál benne..bár mindenkinek jár egy esély
2010. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Állítólag nem régóta ilyen.Ő régen kicsit pufi volt visszahúzódó csöndes.Aztán hogy lefogyott nagyon jó csaj lett belőle és állítólag azóta ilyen.Viselkedésre is meg a nyávogása is azóta van.

Többen mondják hogy nem találja magát naponta többször átöltözik és van olyan is hogy heti 3-4 alkalommal fest hajat ill formázza át a már meglévőt.

2010. júl. 19. 20:56
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki 24 évesen már nimfomániás,az soha nem fog megelégedni egyetlen férfival. Kell neki a változatosság. Ahogy régen mondták,hajtja a vére. Ennyi "tapasztalat" után te már aligha tudsz neki újat nyujtani. Még 60 évesen is ribi lesz. Az esze lehet,hogy megkomolyodik egy kicsit,de a természete nem fog változni. Ha meg is próbálná "csak" veled,az első betegségnél megcsalna.

Talán csak azért akart veled lenni,mert még nem voltál meg neki.

2010. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!