Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám helyében mit mondaná...

Édesanyám helyében mit mondanátok nekem?

Figyelt kérdés
Előre szólok, engem a kezdettől nem zavart a dolog, de anyukámtól egy picit félek, vajon mit fog szólni hozzá? És amiről szó van: 19 éves vagyok, és van egy barátom, aki 15 évvel idősebb nálam. Nagyon régóta ismerjük már egymást, de nemrég ébredtem rá, hogy szerelmes vagyok belé, és ő is így érez, már egy éve együtt vagyok vele. Nem egy városban élek anyuval (suli miatt, hétvégén találkozunk, ezért csak most gondoltam erre. Mit szólnátok hozzá, ha a lányotok egy 34 éves férfiba lenne szerelmes, s szeretné bemutatni nektek? Érzem, hogy komolyak a szándékai velem, és én is így érzek, vele szeretnék családot alapítani, szintúgy ő is.
2010. júl. 19. 19:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én semmi negatívot nem szólnék hozzá, asszem nem is lenne rá alapom, mert nekem is volt olyan pasim, aki 16 évvel volt nálam idősebb, 3 évig együtt voltunk.

Bennem nincs rosszallás az ilyen kapcsolatok iránt, hiszen pl. a ti esetetekben már te sem vagy gyerek, ha te így jól érzed magad, megértitek egymást, akkor mi rossz lenne ebben?

2010. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond. Viszont azzal,hogy a 16-17 éves lányokat még meg is kell dicsérni ,ha 30 éves férfiakkal kezdenek ki nem értek egyet..
2010. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van 34 éves ismerősöm (15 éves a barátnője) senki nem mondaná meg ránézésre, hogy 34, az azért még nem olyan "öreg", örülnék neki, hogy boldog vagy, bár lehet, hogy egy picit azért sokallnám a korát, de ez sok mindentől függ, személyiség, kinézet, stb...
2010. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát, mostanában történt, hogy valami bulira vettünk valamilyen alkoholos italt, és elkérték a személyijét... Meg azt mondta utána, már elég sokszor előfordult, bőven 18 éves kora után :). Persze nem tudom, ez feltétlenül jó-e (amúgy azért annyira nem néz ki fiatalnak, hogy 18nak ne nézzem, dehát a pénztárosok csak tudják... :D). Szóval fiatalosnak mindenképpen fiatalnak néz ki, persze ez nem sokat számít. A személyisége is olyan kis fiatalos, van, hogy ő hív, hogy menjünk el egy barátjához bulizni, és csak a kedvéért megyek el, mert nem igazán szeretem az ilyesmit :). Szerintem agyban kb. ugyanolyan korosztály vagyunk.
2010. júl. 19. 19:49
 15/16 Tubarózsa ***** válasza:
Hali! sztem nyugodtan mutasd be anyudnak,lehet az elején nem fog neki tetszeni,de majd megkedveli ha látja h minden ok. én a párommal lassan két éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, vannak terveink, anyunak nem tetszett, de lassan megkedvelte, mert nem hanyagoltam a sulit, és párom is nagyon rendes velem is és a családommal is, nem iszik stb és komolyak a szándékai. de köztünk 26év különbség van:) szoval szerintem nálad is minden rendben lesz ;)
2010. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
25 vagyok, a párom 40. 5 éve vagyunk együtt, nagyon boldogok vagyunk, 2 éves a lányunk. Ennyit a korkülönbségről. Persze mindig fogsz olyannal találkozni aki elítéli, de ha boldog vagy, nem kell foglalkozni senkivel. Én simán bemutattam anyukámnak, nem ő jár vele, hanem én. Lehet, hogy anyukád először megdöbben, de amint látja, hogy komoly a dolog, tuti nem fog beleszólni.
2010. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!