Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám helyében mit mondaná...

Édesanyám helyében mit mondanátok nekem?

Figyelt kérdés
Előre szólok, engem a kezdettől nem zavart a dolog, de anyukámtól egy picit félek, vajon mit fog szólni hozzá? És amiről szó van: 19 éves vagyok, és van egy barátom, aki 15 évvel idősebb nálam. Nagyon régóta ismerjük már egymást, de nemrég ébredtem rá, hogy szerelmes vagyok belé, és ő is így érez, már egy éve együtt vagyok vele. Nem egy városban élek anyuval (suli miatt, hétvégén találkozunk, ezért csak most gondoltam erre. Mit szólnátok hozzá, ha a lányotok egy 34 éves férfiba lenne szerelmes, s szeretné bemutatni nektek? Érzem, hogy komolyak a szándékai velem, és én is így érzek, vele szeretnék családot alapítani, szintúgy ő is.
2010. júl. 19. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha jól megvagytok,és szeretitek egymást,akkor...sztem nincs ebben semmi:)
2010. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én 17 vagyok,párom 29. másfél éve együtt vagyunk egy éve együtt élünk.anyám ismerte korábbról,én rajta keresztül ismertem meg,barátkoztunk össze szerettünk egymásba. eleinte örült neki. utána elpattant az agya és mindenféle kurvinyeknek elhordott. azóta megbékélt. én leparkoltam egy ember mellett,megvan a kerékbilincsem is :) ő havonta más pasival van,és mindig szerelmi bánatos. nem a korkülönbség számít.(apám alkoholista,otthagytuk a fenébe miután naponta vert kékre engem)
2010. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
érett pasi, jók a szándékai:)nincs ezzel semmi baj
2010. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Én nem örülnék neki. A 15 év, mégiscsak sok. Félnék tőle, hogy eseteg csalódást fog okozni neked, megbánt, elhagy. Ellenezném a kapcsolatot, de mondjuk ha egy kis időt együtt töltenék a pároddal, és jobban megismerném, akkor lehet, hogy adnék neki egy esélyt.:) (Anyukád nevében:))
2010. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez azért nem rossz.:D

Szerintem már elég felnőtt vagy. És ha tényleg szereted, és ő is téged, akkor kit érdekel az a 15 év. Nem vagy már 14 éves. Anyádnak az elején lehet hogy annyira nem fog tetszeni az ötlet, de úgy gondolom, meg fog békélni a helyzettel.

2010. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha tisztességesek a szándékai, én örülnék ha bemutatná a lányom.Miért is haragudna?Te boldog vagy, és egy szülőnek ennél nincsen fontosabb.Nyugodtan mond el neki, ha pedig bizalmatlan vele szemben, időt kell neki adni, és ha látni fogja, hogy szeret téged akkor el is fogja fogadni.Csak őszintén, és szerintem nem lesz semmi gond.
2010. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én is pont ugyanezt gondolom :). Vannak barátnőim, barátaim, akik ismerik a barátomat, és elfogadják, szerintük sincs semmi probléma ezzel, hiszen látják, milyen jól megvagyunk. Na persze, lehet mondani, hogy én is túl fiatal vagyok, ők is (20-24 évesek). Így nem nagyon tudom, mit gondolhat egy kicsit idősebb ember, anyukám főleg olyan kiszámíthatatlan (egyébként anyu 47 éves).
2010. júl. 19. 19:08
 8/16 anonim ***** válasza:

Előzőnek mondom:Apakompleszus RULZ!

Naszóval hát ha nem zavar téged akkor sok szerencsét kívánok:) Anyukádnak meg meg kellene érteni bár szerintem jól gondold meg,az az ember sokkal öregebb mint te,mikor ő már "öreg" lessz te még fiatal és talán ez zavarni fog téged meg őt is meg talán te egy idö utan elhagyod és neked még nem lessz keső de neki mar igen hogy igy elloptad az idejét szóval jól gondold meg de ha igen akkor miért lenne baj?Am meg 15 év nem is annyira huh de sok ismertem olyat akik között 20 volt és ma is boldogan élnek:)

2010. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Elfogadnám. Semmi jóra nem vezet a családi perlekedés az ilyesmi miatt, mert a fiatal úgyis kitart a választottja mellett. Szóval várnám a nagy bemutatkozást.
2010. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó, most úgy felbátorodtam :)! Köszönöm a válaszaitokat :)!
2010. júl. 19. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!