Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma amikor az egyik baráttomal...

Ma amikor az egyik baráttomal (19) ölelzkeztünk felállt a f*rk*. mi már jártunk egyszer vele de régen kb 2 éve. én 15 vagyok. Ez gáz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy a mögötted lévő csaj tetszett meg neki.
2010. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem gáz az örülj neki,nekem volt h csak beszélgettem egy haverommal és felállt neki:DDD

Pedig nem volt olyan a téma XD

Férfiak...:)

2010. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Ömm..és csak úgy barátilag ölelkeztetek? Igen, akkor gáz.

Mármint neki csak a normális biológiája működött, szóval legalább azt tudod, hogy egészséges.

Amúgy lehet, h csak én vagyok ezzel így, de a fiú barátaimmal nem szoktam ölelkezni.

2010. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Hát, csak te vagy úgy, én is ölelkezem a fiú barátaimmal, semmi szexuális vonzódás nincs egymás felé. Nem vagyok az esetük (ők se nekem), molett vagyok és a cicababákra buknak. :)

Normális működés, de baromira zavarban lennék.

20/L

2010. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Én nem lennék zavarban,nekem a hiúságom legyezgetné:)))

Sztem örülj neki,hogy vonzódik.

2010. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
53%
nem csak akkor áll fel ha valami "olyan " történik, gyakran ok nélkül
2010. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lelombozni, de utolsónak igaza van: a pénisz - különösen kamaszkorban - nemcsak "indokolt esetben" áll fel, hanem gyakran minden különösebb ok nélkül is. Zavarba is jönnek ettől szegény srácok :=). Egyébként -hogy csak a látható dolgoknál maradjunk - pl. a te mellbimbód is bekeményedik, "ágaskodik" néha szexuális izgazlom nélkül is, sokszor észre sem veszed. Képzeld, ha egy ilyen eset után a srác azon lelkendezne, hogy biztosan felizultál rá :=)...

Ne tulajdoníts az esetnek nagy jelentőséget.

2010. júl. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!