Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mit tegyek?

Mit gondoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim 25 év házasság után külön mentek.

Édesanyám mozgássérült, miután szétmentek én édesapámmal itt maradtam a házunkban és a nagybácsikámmal.

Édesanyám 2 házzal odébb albérletbe költözött egy házaspárhoz, gyakran látogatom.

Édesapám azóta mióta szét mentek próbálja megkeseríteni édesanyám életét, szegény anyukám nem is jöhet meglátogatni engem mert apukám azonnal szidni kezdi.

Fordítva is így van, ha édesapám arra téved ahol anyukám lakik ő is szidalmazni kezd.

Egyszerűen nem lehet őket össze engedni, amint meg látják egymást gondolatban már le is gyilkolták a másikat.

Volt ,hogy apukám ittasan elment édesanyámhoz és udvarolni kezdett neki.

Persze édesanyám már majdnem rendőrt hívott.

Reménykedtem benne, hogy kibékülnek még, de apukám ma bejelentette,hogy válni fognak mert megismerkedett egy másik nővel 2 hónapja és már az esküvőt tervezgetik.

A házunkban már nem férünk el többen ,két szintes ház,de elég kicsi,két szoba,egy konyha és egy fürdő van.(Az emeleten pedig egyedül lakik a bácsikám,de az is elég kicsi,ott nincsenek is szobák,egy üres tér az egész.)

Megkérdeztem édesapámat,hogy ha ideköltözik az a nő hol fog elférni, mire ő azt mondta,hogy majd én felköltözök a bácsikámhoz az emeletre.

Elég kicsi ott is a hely és ott még plusz három kutyával is osztozkodnom kéne,meg már kicsit bolondos is a bácsikám,tehát nem igazán szeretnék hozzá felköltözni.

Van egy barátnőm , de sajnos hozzá sem mehetek, mert az apukája rendkívül agresszív.

Egyszer elmentem és kopogtam az ajtón,de senki sem jött ki,nyitva volt az ajtó így hát bementem ám megjelent az apukája és egy jól irányzott mozdulattal

úgy orrba vágott,hogy majdnem hátraestem.

Aztán kirángatott a házából és szó szerint kivágott az utcára.Át dobott a kapu felett, köpni nyelni nem tudtam.

Az apukája meg csak kiabált hogy mit képzelek hogy bemegyek a házába,ott a csengő is.

Igaza volt,de nem kellett volna így elbánnia velem.

Szóval ezért nem költözhetek oda sem, meg igazából nem is merek...

Albérletre nincs pénzem,alkalmi munkákból élek, édesanyám lehet befogadna de nem akarok élősködni rajta, nem akarom,hogy az albérletemre költse azt a kevés kis pénzét.

Édesapámnak sincs pénze,tőle sem akarok kérni.

Legszívesebben maradnák ott ahol eddig is voltam,de ez sajnos nem megoldható.

Szerintetek mit tegyek, hova menjek??


23/F


2010. júl. 18. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát elég érdekes a barátnőd apja, átdobott a kapu tetején?? :) Elég erős lehet akkor....

A fenti részen hány szoba van? mert ha lenne külön szobád, akkor nem para szerintem

2010. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írta, hogy üres tér az egézs...

Hát ez gázos..:/

Nagyszülő, haver, bármi rokont nemtudsz?

De amúgy sztem nem kellene engednek, szóval tars kia amelett h neked van egy szobád, egy csaj akit még nem is isemrsz ne tolakodjon be!

2010. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért nem dolgozol? Tanulsz? Oké, hogy van alkalmi munkád, de ha nem teszel semmit 30 évesen is ugyanez lesz.

Szerintem a kevés fizetésből is próbálj meg különköltözni, ha tudsz.

2010. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

22:41: Hát elég erős az édesapja,de nem emiatt sikerült kidobnia,nem vagyok pehely súlyú csak kapu úgy mell magasságban van, átpördített rajta.


első 22:59: Édesanyám szülei már meghaltak, édesapámnak még él az apukája ő is itt lakik a faluban,de a bácsikám tanyáján vigyáz az állatokra, neki igazából nincs is háza,ott él a tanyán szerényen.

Jó volna megmondani édesapámnak,de nagyon bele élte magát.Nem tudom a barátnője,hogy él,de mehetne inkább ő oda.


második 22:59: már nem tanulok, de nem találok munkát.

Szeretnék külön költözni,de itt nem könnyű albérletet találni.

2010. júl. 19. 08:33
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

De akkor neked van egy külön szobád emg a csajnak, nem? Akkor miért nem alszik a csaj meg vannak a cuccai apád szobájában, te mag maradsz magadnál?

2010. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!