Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem bunkó a barátom...

Csak szerintem bunkó a barátom anyja? Tuti utál engem a nő, csak azt nem tudom miért.

Figyelt kérdés

Már 3 éve együtt vagyunk én 20 éves vagyok barátom 23. Mindketten otthon lakunk,hétvégente szoktunk együtt aludni vagy nála vagy nálam. De most már vagy fél éve mindig ő alszik nálam,mivel én nem vagyok hajlandó felmenni hozzá a bunkó anyja miatt.

Akárhányszor náluk vagyunk és szeretnénk kettesben lenni állandóan beküldi barátom 6 éves hugát a szobába. Mégis mit gondol egy 23 éves férfi miért akar kettesben lenni a barátnőjével,hogy sakkozzanak?

Meg volt olyan is h este moziba voltunk és gyalog mentünk haza,nekem poros lett a papucsban a lábam és le akartam zuhanyozni,de anyja nem engedte meg mikor barátom vizet akart nekem engedni akkor halottam h beszólt neki,nem nekem h nem fürödhetek le ott náluk,meg elkezdett pörölni h már megint ott alszok,és mondta h azért mondom ilyen hangosan mert tudom h hallja.

Enni soha nem ettem nálunk,ha éhes voltam akkor hazajöttem. 3 éve vagyunk együtt de az anyja egy karácsonyi ebédre se hívott meg eddig,az én anyám mindig kérdezi a barátomtól h karácsonykor melyik nap akar velünk vacsorázni. Meg ha nálunk alszik akkor ha éhes akkor nyugodtan ehet.

Volt olyan is h náluk csőtörés volt nálunk és barátom kérdezte h fürödhet e pár napig nálunk,anyám megengedte neki. de mikor mi újítottuk fel a fürdőszobát az ő anyja nem engedte meg h náluk fürödhessek.


Meg állandóan pofázik h milyen bunkó vagyok,mert köszönni se vagyok neki hajlandó. Azért mert egyszer nem vettem észre a buszon és csak elsétáltam mellette. annyira elegem van belőle.


Meg anyám már szólt h jó lenne ha nem aludna itt ilyen sűrün a barátom,mert ugye már fél éve h minden hétvégén itt alszik. Viszont a suli meg a melo miatt csak hétvégente tudunk találkozni,együtt lenni. Eddig ugye egyik hétvégén én voltam náluk másikon meg ő nálam. De én náluk nem szívesen látott egyén vagyok,és így nem akarok felmenni


2010. júl. 18. 17:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Szerintem itt jönnek majd a problémák sorra!

Anyukádra sem haragudhatsz, mert szerintem téged félt a jövőtől, és sejti, hogy nagyon nehéz életed lenne abban a családban.

A barátodra is haragudhat, hogy mutatott be a családjának, milyen szituációban ismertek meg a szülei téged?

Arról semmit sem írtál, hogy Te hogyan próbáltál viselkedni ott, stb?

Azzal, hogy hagyná, hogy a barátod ott aludjon hétvégén, mivel is segítene igazán? Hogy szexuálisan kielégítettek legyetek? Na, és akkor minden megoldódna? Egy fenét! Előbb utóbb a szülők miatt szétmenne ez a kapcsolat! Szerinted lenne ilyen körülmények között jövője a kapcsolatotoknak?

Tudnátok hol élni?

Milyen lenne a jövőben a kapcsolatotok a szülőkel? A mai világban szülői segítség nélkül nem nagyon lehet létezni!

2010. dec. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szexelni máshol is lehet nem kell ahhoz ottaludni,meg ágyikó...
2010. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem oldaná meg a helyzetet ha alhatnának a csaj anyjánál, de legalább nem lehetetlenítené el a helyzetüket teljesen. Ha meg az a véleménye, hogy csúnya jövő várna rá ebben a kapcsolatban, akkor azt egy ún. kommunikáció nevű tevékenység segítségével is a tudtára lehet adni.
2010. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ki kinek adhatná a tudtára a "kommunikáció nevű tevékenységgel"? Nem voltál egyértelmű! :)
2010. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A kérdező anyukájára gondoltam, hogy ha esetleg az állna a viselkedése hátterében, hogy félti a lányát egy ilyen kapcsolatban (a pasi anyja miatt), akkor beszélgetni is lehetne erről, ahelyett, hogy módszeresen szétválasztja őket (ha te nem alhatsz ott, ő sem alhat itt elven). Bár én ilyen hátsó szándékot nem feltételeznék, csak teljes empátiahiányt.
2010. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!