Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem bunkó a barátom...

Csak szerintem bunkó a barátom anyja? Tuti utál engem a nő, csak azt nem tudom miért.

Figyelt kérdés

Már 3 éve együtt vagyunk én 20 éves vagyok barátom 23. Mindketten otthon lakunk,hétvégente szoktunk együtt aludni vagy nála vagy nálam. De most már vagy fél éve mindig ő alszik nálam,mivel én nem vagyok hajlandó felmenni hozzá a bunkó anyja miatt.

Akárhányszor náluk vagyunk és szeretnénk kettesben lenni állandóan beküldi barátom 6 éves hugát a szobába. Mégis mit gondol egy 23 éves férfi miért akar kettesben lenni a barátnőjével,hogy sakkozzanak?

Meg volt olyan is h este moziba voltunk és gyalog mentünk haza,nekem poros lett a papucsban a lábam és le akartam zuhanyozni,de anyja nem engedte meg mikor barátom vizet akart nekem engedni akkor halottam h beszólt neki,nem nekem h nem fürödhetek le ott náluk,meg elkezdett pörölni h már megint ott alszok,és mondta h azért mondom ilyen hangosan mert tudom h hallja.

Enni soha nem ettem nálunk,ha éhes voltam akkor hazajöttem. 3 éve vagyunk együtt de az anyja egy karácsonyi ebédre se hívott meg eddig,az én anyám mindig kérdezi a barátomtól h karácsonykor melyik nap akar velünk vacsorázni. Meg ha nálunk alszik akkor ha éhes akkor nyugodtan ehet.

Volt olyan is h náluk csőtörés volt nálunk és barátom kérdezte h fürödhet e pár napig nálunk,anyám megengedte neki. de mikor mi újítottuk fel a fürdőszobát az ő anyja nem engedte meg h náluk fürödhessek.


Meg állandóan pofázik h milyen bunkó vagyok,mert köszönni se vagyok neki hajlandó. Azért mert egyszer nem vettem észre a buszon és csak elsétáltam mellette. annyira elegem van belőle.


Meg anyám már szólt h jó lenne ha nem aludna itt ilyen sűrün a barátom,mert ugye már fél éve h minden hétvégén itt alszik. Viszont a suli meg a melo miatt csak hétvégente tudunk találkozni,együtt lenni. Eddig ugye egyik hétvégén én voltam náluk másikon meg ő nálam. De én náluk nem szívesen látott egyén vagyok,és így nem akarok felmenni


2010. júl. 18. 17:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Hú, szegénykém.Szemét egy nő az biztos. Az ilyennel nem fogsz tudni mit csinálni, nem változik meg, tapló, bunkó és neveletlen marad míg világ a világ. MI lenne, ha szarnál rá, ha nem vennéd komolyan őt, ha nevetnél rajta (persze csak magadban). Ha ezt meg tudnád oldani, akkor pedig menj hozzájuk nyugodtan, használd a vizet, ne érdekeljen mit szól, sőt örülj neki, hogy idegeskedik, végtére is az ő célja is az, hogy téged bántson és idegesítsen.

A helyzet az, hogy ez a banya eléri a célját a viselkedésével, elérte, hogy ne menj oda. Na én jól megmutatnám, odamennék és beleröhögnék a képébe, jó sok vizet elfolyatnék, stb.

2010. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
ilyen helyzetben en is volt,kb.en is 20 voltam,mikor az exbaratom anyukaja hasonlo csunya modon viselkedett velem.En leultem vele egy nap egy asztalhoz negyszemkozt,es ra kerdeztem,miert vagyok neki ennyire ellenszenves.O elmondta nekem az o meglatasait,amilyennek o szeretne latni fia baratnojet,en pedig megertettem vele,hogy en olyan vagyok amilyen vagyok,a fia ezt elfogadja,szeretjuk egymast,es jol megvagyunk.Termeszetesen nem volt igaza amiket mondott,de megis probaltunk kompromisszumot kotni,sot olyan is volt hogy mindharman asztalhoz ultunk,en,a parom es anyukaja,es megbeszeltuk hogy hogyan legyenek a dolgok atovabbiakban,hogy az mindenkinek jo legyen senki ne erezze kellemetlenul magat,mikor pl.ott toltom en is a hetveget,vagy ilyesmi...Alapjaban veve 100 szazalekot nem fordult a helyzet,tovabbra is piszkalodott,ott szurkalt ahol tudott,de azert a lenyeges dolgokban sikerult megoldast talalnunk,es nem adodtak tovabbi nagyon kellemetlen szituaciok.Nos szerintem neked is kialakulhatott mar annyira a jellemed,hogy erot vegyel magadon,es negyszemkozt leulj anyos jelolteddel beszelgetni,es kiallj magad mellett.3 eves kapcsolat mar eleg komoly,es erett ahhoz hogy kialakits a parod anyukajaval,csaladjaval egy kicsit baratsagosabb,csaladiasabb helyzetet.Mert nem jo az ilyeneket annyiba hagyni.Mutasd meg az anyosjeloltnek h te igenis megsertve erzed magad,azaltal ahogyan veled viselkedik,es szeretned ha ezen tudna valtoztatni.Legyel baratsagos vele,de hatarozott.Sok sikert,remelem sikerul javitanod ezen a kellemetlen kapcsolatodon.
2010. dec. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is azon a véleményen vagyok, hogy egy alkalmas helyzetben ültesd le egy kávéra/fehérborra/kakaóra stb, és barátságosan kérd meg, hogy mondja el, miért vagy neki ellenszenves, mi az ami zavarja a viselkedésedben, hogyan tehetnétek ketten együtt kellemesebbé a légkört, mert bizony elég komoly ez a kapcsolat, és szeretitek egymást, és biztosan nem akar a fiának rosszat, márpedig ezzel a viselkedéssel megnehezíti az ő helyzetét is.. szóval mindezt mondd el neki, legyél kedves, udvarias, szelíd és kompromisszumkész. De ha látod, hogy nem őszinte, zavarban van stb, mondd neki, hogy most igenis őszintéset játszunk, szóval mondja ki bátran azt is, ha esetleg egy ótvaros mocskos csótánynak tart (ez esetben kérdezd meg, ezt miből szűrte le). Más járható utat nem látok, mert gondolom még nem nőtt ki a földből egy lakás nektek, és a barátoddal is már százsszor szóbakerult az anyja körüli para. Ez a szemtől szembe beszélgetés viszont egyenes, korrekt, és sarokba szoríthatod őt vele bármi agresszió nélkül.

Mindkettőtök szülei tudják gondolom, hogy más lehetőségetek nincs együtt aludni.. érthetetlen az egész.

Én barátom anyja normális, szelíd, semmi baja velem, de van egy olyan heppjük, hogy egy héten csak egy ottalvás. Ez nemcsak rám, mindenkire vonatkozik, unokatesókra is. Szóval ő nagyon sokat aludt nálam, amíg nem volt a bérelt műterme ahol lehet aludni. Egyetlen rossz szó nem volt, szerintem ez így normális. De ez most téged biztos nem vígasztal, szóval ajánlom figyelmedbe az első bekezdésben leírtakat, amennyiben van elég bátorságod, de szerintem legyen. Izgalmas kihívás!

2010. dec. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Szülői szemmel nézve, a Ti kapcsolatotok nem lesz tartós.

Az anyukája tesz majd érte!

Az édesanyád pedig nem sokáig tűri majd az egyoldalú kapcsolatot.

Mármint,hogy ő elfogadja a barátodat, de a barátod anyukája téged nem.

VÁLTOZZ!

Bocsi, de szájbarágósan mondom: :)

Ha szereted a párod, akkor de. 10:30-kor menj nagyon szépen, lányosan (csizma,szoknya,pulóver, sapka, sál, normális kabát) felöltözve az anyukájához.

Vigyél neki valami finom cukrász süteményt, (annyit ahányan a családban élnek, plusz te), ne várd, hogy megkínáljon, de kérdezd meg, hogy van, majd beszélj hozzá: mond el, hogy elmentek sétálni a pároddal, elvihetitek e a párod hugát is? Ha igen, akkor amilyen gyorsan csak lehet, menjetek el vele otthonról.

Így lehetőséget adsz arra, meglepődjön!

KIZÖKKEN A SZEREPÉBŐL!

Mit kezdesz egy 6 éves gyermekkel?

Most például, beülhettek vele egy rajzfilmre, elvihetitek egy játszóházba, ahol ő játszik, míg ti együtt lehettek nyugodtan.

Ne legyetek sokáig, csak 1-2 órát, hogy a húga JÓL érezze magát.

2010. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Jól érezze magát.

Folytatás:

Ha a családtagok megszeretnek, akkor az anyja is.

E nélkül mindig csak kötözködés lesz.

A párodra is gondolni kell, nehogy megunja a sok vitát érted!

Tehát, jobb ha te lépsz, és így még szeretetreméltóbb leszel a barátod szemében.

Ha most ezt a csekélységet nem tudod megtenni érte, akkor később hogy fogod elviselni, mikor esetleg a te gyermekedet fogjátok látogatóba vinni az "anyósodhoz"? Akkor, hogy fogsz beszélgetni vele, akkor milyen kapcsolatotok lesz?

Másik módszer: Ismertessétek össze az anyukákat!

Ha ismerik egymást, akkor nem mer veled ennyire durva lenni!

Kiváncsi vagyok, hogy mi lesz a folytatás? Írd le!

2010. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

09:40 - remélem igazad lesz, mert én a párom exfeleségével fürödtem be, ugyanezzel a szisztémával. Van egy közös gyerekük, ezért nem lehet teljesen figyelmen kívül hagyni a "hölgyet". Ő zsigerből utál (nem, nem miattam váltak el, a válás után találkoztunk) és ha elgurul a gyógyszer, akkor hűűűhaaa...

A gyerekkel kifejezetten jóban vagyok, sőt, még az ex szülei is nagyon szeretnek, érdeklődnek utánam, gratuláltak az esküvőnkhöz.

Vele még így se sikerült zöldágra vergődnöm, pedig amikor ordítva kötekszik, felteszem a pléhpofát, pedig fejben már a bordái között térdelek.

Mondjuk ő nem csak velem ilyen, szinte mindenkivel...

2010. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen célszerű lenne beszélni a barátodnak arról, hogy ez téged mennyire bánt. De nem úgy, hogy "anyukád csúnyákat mond rám és ez rosszul esik", hanem hogy a lelkednek fáj, mert te tényleg nagyon szeretnél jóban lenni vele, hiszen végülis neki köszönheted a párodat. Ha a barátod nem tud mit kezdeni az anyjával, akkor még mindig bedobhatod magad te is. :D Lényegében nincs vesztenivalód, ha tényleg nem szeret. Állj elé és kerek perec kérdezd meg, hogy mi a baja. Akkor itt majd elkezdi ecsetelni, te pedig szépen hallgasd végig, ebből is hadd lássa, hogy értelmes vagy. Miután befejezte a szövegelést, mondd el neki - próbálj higgadt maradni -, hogy hajlasz a probléma megoldására és megpróbálod kiküszöbölni azokat a hibákat, amik szúrják a szemét. (Mondd ezt akkor is, ha egyébként nem így van...) Ha nagyon puffog, ne állítsd le, hadd beszélje ki magából a rosszat, semmiképpen ne támadj vissza, hiszen te vagy a fiatalabb, és az értelmesebb is, ahogy látom. Mondd el neki, hogy a fia számodra egy hatalmas kincs és hogy nagyon szereted, nem akarod, hogy a párod is szenvedjen a miatt, hogy a két életében legfontosabb nő közül választania kelljen.

Ha a párod dolgozik, akkor nyilvánvalóan ad haza a pénzből, amit keres. Innentől fogva egyszerű: ha anyuka nem engedi, hogy ott fürödj, egyél, vagy bármi más, akkor a párodnak csak annyit kell mondania, hogy anyuka, hiszen én is fizetem a rezsit, nem csak te. Innentől fogva csitt a mama szájának. Ha nem keres a párod, akkor pedig az is egy jó megoldás lehet, hogy leültök az anyjával és a fent leírtak mellett elmondjátok neki, hogy ha nem engedi, hogy kulturáltan itt aludhass - hiszen nem barlanglakó vagy, kell fürdened - akkor a párod alszik nálad. Jó lesz az neki, hogyha soha nem látja a fiát hétvégente, mert mindig nálad van?

Egyébként mindentől eltekintve szerintem a maminak is fáj ez, csak sok volt a félreértés körülöttetek és azért alakult ki ilyen rosszul ez a helyzet. Nagyon sajnálom, remélem tudtam segíteni! Sok sikert!

2010. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Anyukának,biztos nincs nemiélete és arra irigy,hogy nektek van...
2010. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Az én anyukám a napokba so9kalt be,és mondta h többet nem alhat itt a barátom. MInig mikor tudtunk hétvégén találkozni,nálunk voltunk. Jó nyáron kevesebbet,mert én is dolgoztam,de most meg már megint suli van. Eleinte minden hétvégén együtt aludtunk,aztán már csak 2hetente mert láttam anyukámon h ideges. Nem aludt itt minden hétvégén a barátom,de elég sokat volt nálunk.

Én továbbra se megyek fel hozzájuk,mert még az ősszel volt egy incidens ami miatt eldöntöttem h tényleg nem megyek fel hozzájuk. Ősszel volt az anyukája születésnapja,gondoltam bevágodok és viszek neki vmit. Vittem neki egy üveg bort,virágot,meg bon-bont,amit a szememebe el is fogadott meg mosolygott,de mikor már bent voltunk a barátom szobájába halottam h mondja az apukájának h nem tudja mit képzelek magamról h már megint itt vagyok,meg h ő halott dolgokat a családomról. Nah,akkor mondtam baráétom h inkább haza megyek.

Nagyon felhuztam magam mert azon kívül h anyám mindenféle segítségül egyedül felnevelt engem és a tesómat nem halhatott!!!

Most ott tartunk h az anyja miatt lehet h szakítani fogunk a baráto9mmal :(

2010. dec. 2. 10:43
 20/25 anonim ***** válasza:

Jézusom, emiatt nehogy szakítsatok, ha nincs más probléma!! Nem mintha nem lenne súlyos, de könyörgöm, ha minden rendben köztetek...!

Anyukádra meg haragszom. Tudja, hogy együtt vagytok 3 éve, szeretitek egymást, nincs külön lakás, és tudja, hogy az ő anyja nem bír téged..és ennyire ellehetetleníti a helyzetet, épp ilyen szituban kéne hagynia, hogy ott aludjon, amikor akar!! Elképesztő, milyen emberek vannak, ne haragudj, hogy ilyet mondok. Beszélj vele, vagy valami, de nehogy már egy (vagy több) harmadik személy válasszon titeket szét b@szki... Majd ha TI akartok szakítani, akkor szakítotok, de ilyen nincs!!

2010. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!