Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza volt? Nagyon gáz volt...

Igaza volt? Nagyon gáz volt az a röttyintett nadrág?

Figyelt kérdés

Az eset nem velem történt meg...

Haverom nem szeret alsónadrágot hordani. Azt mondja, ha "akció" készülődik, akkor könnyen le tudja venni. Így nem kell bajlódni.


Nos egyik ismerősömmel ment randizni. Az ő elmondása szerint a haverom igénytelen disznó. Haverom viszont elmondta, hogy nem gondolta lesz randija, ezért mindent összeevett, plázában meg elkapta "gyors medve"... Mivel nem hord alsónadrágot meg toilett papír se volt így kicsit összeröttyintette a nadrágját... Azt mondta nem látszott, mert belül volt, de szagos volt...


Szóval most kinek kéne igazat adnom? Lobbizzak még egy randit az ismerősömmel neki?


2010. júl. 18. 17:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű vagy, mint egy raklap.Ha már olyan sok cucc van, hogy a nadrágban szagos is, az már nem 2 gramm.Tehát egyszerűen besz.rt.Te is azt írtad, okoska, hogy "röttyintett" nadrág.Pelenkát neki, és ne magyarázd a bizonyítványodat.
2010. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Utolsó. Mint írtam nem volt toilett papír ergó nem tudta kitörölni. Meztelen p*csával még se mehet ki.

Nem őt védem, csak azért nem igaz, hogy besz*rt. Az más dolog, h ilyen megtörténhet.

2010. júl. 20. 16:40
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Basszus,ha beszarik ne menjen randizni szaros gatyaban,en behanytam volna tole az tuti:)))
2010. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
ha már a plázában volt,akkor bemehetett volna az egyik boltba nadrágot venni,és a dm-be nedves törlőkendőt venni. Igy letörölhette volna a szarosan maradt fenekét,és a nadrágját is kicserélhette volna.
2010. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát. Ez a következmény, ha vki nem hord alsógatyát. :D

Sztem beszéld rá, h vegyen fel egyet.. ha nem is mindig, de néha napján. Nekem nem lenne kedvem egy olyan fiúval lenni, akin nincs alsónadrág. :)

Sztem nem büdös disznó.. csak. fura xD

2010. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég igénytelen haverod van, hisz egészségügyi szempontból is jó az alsónemű, nem csak azért van hogy legyen rajtunk valami. Próbáld rávenni, hogy legyen igényesebb.
2010. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez a szitu így valóban elég gáz. Azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy az én páromnál igényesebb és finnyásabb férfit nem hord a hátán a föld. Ennek ellenére nyáron, nagy melegben nem hord alsónacit. Vászonnadrágokban és farmerben jár, amit minden nap kimos. És nem a gyors numerák miatt, mert az nem az ő stílusa, egyszerűen kényelmesebbnek tartja így.
2010. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Úristen ilyen igénytelen és gusztustalan embereket.
2010. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem simán gáz, hanem szégyenletes igénytelenség. Eleve, egy embernél - úgy kiskamasz korától elvárható - mindig legyen 2-3 papírzsebkendő. Tüsszenteni sem csak betegen szoktunk, olyankor pl. hova törli az orrát? Ha lett volna zsepije, nem bűzölgött volna a valaga.
2010. júl. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia!


A haverodból egyszerűen hiányzik a problémamegoldó képesség, vagy a lelemény... Ha plázában vagyok, és velem történik ez meg, akkor a következőt teszem. Bemegyek az ottani első boltba (DM, élelmiszer, drogéria), és vásárolok nedves törlőkendőt és pzs-t, majd visszamegyek a budiba, és rendbehozom magam. Majd az első kínai üzletben veszek valami gatyafélét(amiben kimehetek az utcára) és vissza a wc-be átöltözni, majd haza megyek és lefürdök. Ennyi!

Ha pedig a randi eközben alakulna, akkor egyszerűen lemondom. Nem hinném, hogy a szagos-szaros naciban az az első gondolatom, hogy jó lenne tücskölni...Legyek már ennyire igényes magamhoz és másokhoz is, hogy ha ilyen történik velem, akkor ezt teszem.

Hihetetlen, hogy ez nem jutott az eszébe...pedig egy plázában volt!!!


Üdv!

2010. júl. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!