Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a "nevelőapámmal...

Mit csináljak a "nevelőapámmal"? Kiborít

Figyelt kérdés
Nálunk mindig le van hajtva mind a kettő wc ülőke, szóval én is mindig fel meg le hajtom nem lehet az a kifogás, hogy ennyi erővel nekem is le lehetne hajtani, de , hogy anyám barátjának 45 éves fejjel ennyi esze legyen, hogy teljesen felhajtva hagyja az egészet és még a budi ajtót is tárva nyitva(ami az étkezőasztalra néz szóval aki ott eszik annak egyből elmegy az étvágya de ő ezt nem fogja fel...) ráadásul célozni se tud a wc-be amit persze nem ő takarít "mert az ő dolga a kert"--> (persze szép gazos naponta ha fél órát tölt kint akkor sokat mondok..) ÁÁÁÁÁ elegem van már, hogy itthon takarítani sem lehet mert semmibe nézi az a fäsz ember, ráadásul meg anyámmal is ordibál mindig. Az előbb is csináltam paradicsomlevest és kinevetett, hogy milyen szánalmas vagyok mert 10 év alatt mióta ő anyámmal él egyszer nem csináltak paradicsomlevest. Mert minden héten csak rántotthús lehet vagy sülthús meg halászlé vagy húsleves mert ő csak azt szereti...... Meg nagyapám vett nekünk kb 5 éve 3/4 részben egy kocsit amit csak anyám barátja használ, mert csak a munkahelyéig(mert Ő mért is szálljon fel a buszra) és a horgásztóig tudja az autó az utat.. Tesómmal kb 5 éve nem ültünk az autóba, mert még az is nehezére esik neki hogy tegyen valamerre egy 500 méteres kitérőt. Most lenne egy nagyszerű lehetőségem megcsinálni a jogsit,de rettentően tiltakozik ellene..Tudja nagyon jól, hogy allergiás kiütések lesznek rajtam a macskaszőrtöl erre egyfolytában beengedi a házba őket..Elegem van már belőle :SSS Mit csináljak nem lehet rá hatni!!!??
2010. júl. 18. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

szia átérzem a helyzetedet én is utáloma nevelő apámat. ő se szeret minket a tesoimmal én türtem 5 évig és mutkor elegem eltt és el kwezdtem mondnai hogy mika bajaim azotta engem még jobaban utála z öcsémmel joba lett anyám is üvöltözött velem d enem érdekel emg érdemelte. szerintme ebszélj anyukáddal...és ha van elehtöséged költözz el..én emg fogattam hogy elköltözök elgalább 18 évesen

14/L

SOK SZERENCSÉT

2010. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok és sajnos amíg tanulok nem tudok elköltözni :/ de legkésőbb 2 év múlva meglesz ha lesz egy munkahelyem :) Köszönöm szépen
2010. júl. 18. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyád mit szól ehhez a sültparaszthoz? Honnan került hozzátok, talán birkapásztor volt születésétől fogva?
2010. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
koli?
2010. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom de eléggé kiskirálynak érzi magát...

A koli nem jó mert nem vesznek föl,de néha-néha barátomnál alszok.

2010. júl. 18. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!