Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó ajándék egy kissé fiús...

Ez jó ajándék egy kissé fiús kislánynak?

Figyelt kérdés
A keresztlányom (nővérem lánya)5 éves lesz,kedden megyek felköszönteni. Az a helyzet, hogy mindene megvan, szinte semmit nem lehet már neki választani, mert inkább 2 van neki mindenből, minthogy egysem. Most vettem neki egy sárkányt, tudjátok amit réten szoktak irányítani hosszú madzagokon. Szerintetek ehhez még Ő kicsi? Vagy ha a szülei reptetik a sárkányt, ő attól élvezni fogja?? Annyira izgulok, légyszi írjátok le a véleményeteket!
2010. júl. 18. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsi hozzá!! Majd felügyelettel lesz. Ennyi
2010. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ötletes, valaki majd biztos játszik vele.:)
2010. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet, én is mindig szerettem volna sajátot. :))
2010. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Húú de klassz! Köszike! Megnyugtattatok nagyon!! Ajj annyira köszönöm, édesek vagytok :D
2010. júl. 18. 13:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kicsi hozzá, és szerintem nagyon jó ajándék lenne neki :)
2010. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
:) Azért van az oldal hogy segitsünk
2010. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 6 éves voltam,mikor először láttam ilyet.Az első osztályos osztálykirándulásunkra hozott egyet a tanitónénink.Azóta is megmaradt az emléke,mert lenyűgözött.Futkároztunk utána és az egyik fiúnak sikerült reptetni is.

Szerintem nagyon jó ajándék és a szülők is hálásak lesznek,hogy egy ilyen ajándékkal teljesen lekötöd a gyerek energiáit.Ha van udvaruk,akkor dupla öröm,mindennap reptetheti.

2010. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az unokatestvérem kisfia szintén 5 éves. Még tavasszal elvittem egyszer sárkányt eregetni, azóta ha eljön, mindig ki kell menni, nem számít, hogy vihar van vagy épp szélcsend. :)
2010. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Húú ez nagyszerű, köszönöm minden kedves Kommentelőnek! Akkor azt hiszem sikerélményem lesz!! ;)
2010. júl. 18. 13:37
 10/11 anonim válasza:

Ja és ő csinálja. Csak nem mindig sikerül még felhúznia a sárkányt, de próbálkozik és néha összejön. Néha kéri, hogy húzzam fel én, de aztán egyből átveszi. Hihetetlenül élvezi. :)

Ja, és még egy tipp, ha lesz valami ünnep megint. Van a kislánynak ilyen kenguru labdája? Mert azt is nagyon szeretik a kicsik! :)

2010. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!