Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így? Vagy...

Miért viselkedik így? Vagy ezt érdemlem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel alakulnak a dolgok. Szoktunk találkozgatni stb. Már megesett 1-2X hogy megbeszéltük, hogy találkozunk, de inkább elment a zűrös haverokkal bulizni. :( Volt hogy hazudott is nekem, lebukott vele, így bevallotta, de én nem haragudtam meg érte, mert alapvetően aranyos srácnak tartom és bízom benne. A héten másodjára volt inkább a haverokkal, mint velem. Megbeszéltük a tegnapi estét már korábban, hogy ismét találkozunk és együtt töltjük, ahhoz képest hiába vártam msnre(írta, hogy jönni fog nemsoká), nem jött! Tuti a haverokkal bulizott. :( De 1 sort nem írt, hogy ne várj, más programom lett... ma fellépett msnre és írt, hogy mizu, meg hogy fáradt és bocsi, hogy tegnap nem voltam. Én meg akaratlanul is éppen csak válaszoltam ezekre. Erre annyit írt, hogy látja, hogy utálatos vagyok és lép, mert úgyis dolga van még. Aztán lépett is, meg se várta, hogy írjak. Utána rácsörögtem egyszer, de semmi, mikor már fel akartam hívni, hogy mi volt ez, azóta ki van kapcsolva a mobilja, hogy ne tudjak rácsörögni. Még neki áll feljebb! :( Vagy tényleg én volnék a hibás? El vagyok keseredve, mert rosszul esik. Egyébként épp ő az, aki többet szeretne és szeret engem. De akkor hogy tud ilyen lenni? :(
2010. júl. 18. 12:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én örülök, ha a barátaival van, hisz nem tulajdonítanám ki amúgy se...kell a kikapcsolódás. Emiatt nem is nagyon merek mondani neki semmit. :S Múltkor is mondtam, hogy rossz, hogy a barátai fontosabbak mindig, erre még ő mondta, hogy rosszul esik neki ez, amit mondok...
2010. júl. 18. 12:34
 12/18 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen fiúk, akik elhitetik veled, hogy mindenért te vagy a hibás... ahogy azt is, hogy fontos vagy nekik. És ezeket legrosszabb esetben el is hisszük mi "hülye" lányok.
2010. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hát én már nem tudom, mit mondjak...

:(

2010. júl. 18. 12:39
 14/18 A kérdező kommentje:
Hurrá! Kicsöngött, de ki is nyomott!
2010. júl. 18. 12:42
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez a fiú a huszadik fontossági helyre sorol téged. Még nem érett egy kapcsolatra, ezért mellékes a veled való foglalatossága. Minden más fontosabb neki, ezért hagyd őt, hadd bulizzon és várj egy olyanra, akinek majd te leszel a legfontosabb.
2010. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Na és ne kapjak idegösszeroppanást. :( Mindjárt elbőgöm magam! Megnyílok egy fiúnak végre, akiből ezt sose gondolnám és... ááá fáj!
2010. júl. 18. 12:44
 17/18 anonim ***** válasza:

Nyugi! Sajnos azt kell mondanom, hogy valószínűleg lesz még ilyen csalódás az életedben. Az élet már csak ilyen: legtöbbünknek sokat kell keresgélni és csalódni, mire rátalálunk az igazira, de addigra legalább tapasztaltak leszünk :).

Ez a srác az égvilágon semmi komolyat nem akar tőled. Néha - ha az érdekei úgy kívánják - elhiteti veled, hogy igen, mert akkor nálad leszáll a sűrű rózsaszín köd és ő mindent megkap, amire csak vágyik (szeretet/szerelem, figyelem, stb.), amúgy pedig kinyomja a telefonját, téged vádol a saját faragatlan viselkedése miatt. Mi kell még, hogy te is lásd? Ne hagyd, hogy még jobban visszaéljen a figyelmeddel, kedvességeddel, játsszon az érzelmeiddel! Gyorsan, röviden add ki az útját és ne bánkódj egy ilyen ember miatt!

2010. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

12:28-as vagyok. Ne keresd most egy ideig. Ő most sajnos azt látja, hogy 'futsz' utána, és ezt ki is használja. Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg nem keresni. Ha szeret, vagy érdekled, akkor ő jönni fog hozzád, és ő fog keresni téged. Legyen ez egy "teszt". Ha nem keresed, akkor vajon ő fog-e téged. Ha igen, akkor mondd el neki nyugodtan, hogy mi bántja a lelked. Elmondhatod, hogy neked nagyon fáj látni, hogy semmibe vesz, és hogy a barátokért lemondja a találkozókat. A barátok tényleg fontosak, de egy kapcsolat elején, sőt egész végig muszáj az egyensúlyt tartani. A barátok azért azok, mert megértik, hogy a srác most több időt szeretne veled tölteni, mert ti még egy kapcsolat elején vagytok, vagy lesztek. Ezzel nem sajátítod ki. Ezt sose hidd el. Pláne, hogy nem a nap minden óráját akarod vele tölteni, hanem pár délutánt. Ez bőven nem a kisajátítás kategória. A másik, hogy a tetteiből próbálj következtetni arra, hogy szeret. Mert sajnos tapasztalatból mondom, hogy mondani bármit lehet, ha a barátai fontosabbak, mert ezt bizonyítja az, hogy lemondja a talikat, akkor hiába mondja azt, hogy ez a feltételezés neki rosszul esik, mert ezek csak szavak. Ha majd a tetteivel igazolja, hogy fontos vagy neki, és képes érted olyan "hatalmas" áldozatot hozni, hogy veled talizik, nem a haverokkal, akkor hidd el, hogy valóban téged akar. Remélem sikerül megoldanod a helyzetet és most tényleg ne keresd. Először rossz, de ha önként magától megkeres téged, sokkal nagyobb lesz az örömöd, mintha egy kierőltetett telefonbeszélgetéskor tudnátok csak beszélni.

22L

2010. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!