Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így? Vagy...

Miért viselkedik így? Vagy ezt érdemlem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel alakulnak a dolgok. Szoktunk találkozgatni stb. Már megesett 1-2X hogy megbeszéltük, hogy találkozunk, de inkább elment a zűrös haverokkal bulizni. :( Volt hogy hazudott is nekem, lebukott vele, így bevallotta, de én nem haragudtam meg érte, mert alapvetően aranyos srácnak tartom és bízom benne. A héten másodjára volt inkább a haverokkal, mint velem. Megbeszéltük a tegnapi estét már korábban, hogy ismét találkozunk és együtt töltjük, ahhoz képest hiába vártam msnre(írta, hogy jönni fog nemsoká), nem jött! Tuti a haverokkal bulizott. :( De 1 sort nem írt, hogy ne várj, más programom lett... ma fellépett msnre és írt, hogy mizu, meg hogy fáradt és bocsi, hogy tegnap nem voltam. Én meg akaratlanul is éppen csak válaszoltam ezekre. Erre annyit írt, hogy látja, hogy utálatos vagyok és lép, mert úgyis dolga van még. Aztán lépett is, meg se várta, hogy írjak. Utána rácsörögtem egyszer, de semmi, mikor már fel akartam hívni, hogy mi volt ez, azóta ki van kapcsolva a mobilja, hogy ne tudjak rácsörögni. Még neki áll feljebb! :( Vagy tényleg én volnék a hibás? El vagyok keseredve, mert rosszul esik. Egyébként épp ő az, aki többet szeretne és szeret engem. De akkor hogy tud ilyen lenni? :(
2010. júl. 18. 12:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem szeret. csak játszadozik veled. elég egyértelmű... :/
2010. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hát igen én a helyedben hagynám
2010. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De amúgy látom rajta, hogy tényleg fontos vagyok neki, csak néha ezek a "kirohanásai", ááá, nem értem! Pláne ezt a mait. Durva. :( De még mindig nem tudom felhívni. A fenébeeeeeeeee....
2010. júl. 18. 12:25
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
na látod... ennyire vagy fontos neki... attólmég hogy néha nyalizik meg jókisfiú, egyáltalán nincsenek veled komoyl szándékai... én is voltam hasonló helyzetben, és én sem láttam át a szitut, mert szerettem... de hidd el csakis rosszul járhatsz, ha nem hagyod a fenébe.
2010. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia,

Nem, nem te vagy a hibás:) jogosan vagy felháborodva, hogy folyamatosan felültet és ha számon kéred, akkor még te vagy az utálatos. Amikor egy kapcsolat ilyen alakulófélben van, akkor alap, hogy odafigyelünk egymásra, és szakítunk időt a másikra, hogy megismerjük egymást. Hogy még ilyenkor is a haverok, ráadásul zűrös haverok az elsők, az jelent valamit. Azt tanácsolom, hogy hagyd a srácot, mert ha már ilyenkor bajok vannak vele, meg a zűrös haverjaival, akkor ez egy jó ideig nem fog változni, ha egyáltalán megváltozik valaha. És az sem túl szimpatikus, hogy te vagy az utálatos, mikor nyilvánvaló, hogy ő az udvariatlan. Szerintem beszélj vele mielőbb, hogy ha szeretne veled együtt lenni, akkor tegye félre a barátait; mert nem bábu vagy, aki pattan, ha ő ráér éppen. Ha pedig ezt nem hajlandó megtenni érted, akkor ne játszadozzon veled.

Sok sikert

22L

2010. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi...

Láttam már szenvedni, mert be is vallotta, hogy szerelmes belém és aki ismeri közelről, az is mondta, hogy látják rajta... állítólag olyan nehezen bírja ki nélkülem és mindig rajtam jár az esze, de akkor hogy lehet ilyen? :( Én elhiszem, hogy fáradt, de akkoris...

Fordított esetben nem tudom, mi volna...

2010. júl. 18. 12:30
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez a fiú semmit nem akar Tőled, be kell látni és tovább kell lépni. Az előzőek is ezt írták, és egy kívülálló tisztábban látja a dolgokat, mint most Te.

Hagyjad, ne rombold magad, annyi más fiú és lehetőség van! Ne fecséreld az idődet.

2010. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
12:28-as: köszi! van abban igazság, amit írsz! Csak az a baj, hogy már nekem sem semleges ő. :S Kezdek valamit érezni...
2010. júl. 18. 12:31
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát ez minden csak nem szeret...
2010. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
*szeretet és kedvelés
2010. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!