Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem normális az anyám, kiskorom óta ver, mikor milyen kedve van... Akármit csinálok, neki semmi sem jó. Nem voltam soha rossz gyerek, ennek ellenére mindig talált alkalmat, hogy megverhessen. Lassan 19 éves vagyok, most készülök egyetemre (természetesen messze tőle), és még mindig ez megy. Pár órája tudtam meg, hogy meghalt az egyik barátom, ezt elmondtam neki, mire ő közölte "megérdemelte. egy idióta". Azóta kb. 15 percenként bejön a szobámba, magyaráz és ordibál, majd megver. Nem bírom ezt tovább...
2010. júl. 17. 19:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

de lehet... kicsit azért kamerázd le telefonnal ha lehet vagy ha van nyoma hogy ver akkor látlelet... bizonyíték, az fontos.


volt egy barátnőm régen neki az anyjának volt egy vérrög az agyában és bekattant, meg akarta ölni a saját lányát egy székkel meg ilyenek... aztán a pszichiátrián kikezelták gyógyszerekkel, műteni sem kellett.

2010. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!