Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem normális az anyám, kiskorom óta ver, mikor milyen kedve van... Akármit csinálok, neki semmi sem jó. Nem voltam soha rossz gyerek, ennek ellenére mindig talált alkalmat, hogy megverhessen. Lassan 19 éves vagyok, most készülök egyetemre (természetesen messze tőle), és még mindig ez megy. Pár órája tudtam meg, hogy meghalt az egyik barátom, ezt elmondtam neki, mire ő közölte "megérdemelte. egy idióta". Azóta kb. 15 percenként bejön a szobámba, magyaráz és ordibál, majd megver. Nem bírom ezt tovább...
2010. júl. 17. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nyári szünetben nem tudnál máshol lakni? Ez nem normális.
2010. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért ver meg ilyen gyakran, mert te tehetetlen vagy úgyis.

Egyszer vágjál neki oda akkorát, hogy megszédüljön, akkor talán látja, hogy lehet következménye ami csinál.

2010. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
úristen sztem jelentsd fel
2010. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19 éves létedre megver??? Ez már nemcsak az ő szégyene, ne haragudj. 19 évesen tudni kellene tenni ez ellen. Nem vagy már kiskorú!
2010. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Költözz is el minél messzebb tőle!!!Ez a nő nem normális,vagy f... hiánya van!Biztos én is megvágnám,ha hozzámérne!
2010. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem ütöttem még nagyon vissza neki, de ha lefogom, vagy visszacsapok, akármi, akkor meg inkább beindul... Ilyenkor azt szokta mondani, hogy "vissza ne üssek mégegyszer, mert eltöri a kezem"...:(((
2010. júl. 17. 19:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Csapj vissza neki egyszer,és akkor rájön,hogy hol a helye.
2010. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Üsd már le, hátha észhez tér.

De ugye nem ő az anyukád? --> http://www.youtube.com/watch?v=u9xpPTXyld4&feature=related

2010. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

pedig vissza kéne ütnöd, azért ver mert nem csinálsz úgyse semmit ellene, nincs tekintélyed előtte, nem vesz semmibe... :-(

én visszab...nék egy hatalmasat...vagy valami tárggyal . de most komolyan. nem hinném hogy annyival nagyobb darab, mint te. fogd meg a hajánál fogva és verd a fejét az ajtófélfába stb... persze ez is elég beteg tanács mivel az anyádról van szó, én a helyedben most összecsomagolnék, ha már nem akarod agyonverni.


vagy előbb megrugdosnám még és utána költöznék el.

2010. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
amúgy nem lehetne beutaltatni vmi pszichiátriára? szerintem beteg... sőt, tuti. néha tök normális, de ha bekattan nála valami akkor..... hogy üssek már vissza? félek tőle, erősebb nálam... és képzelem mit tenne:(
2010. júl. 17. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!