Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most vennék a neten 4000ért...

Most vennék a neten 4000ért egy telefont, de a postaköltség még egy ezres. Lehet apukám nem fogja megengedni, hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
4 rongy tök kevés egy telefonért szal igazán megengedhetné
2010. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Háth igen,és van rajta Bluetooth,meg minden,csak nem kell a gyereknek a teló,szinte nemis használta.
2010. júl. 17. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kockázatos neten telefont venni. Inkább menj be a mobilboltba, ahol szakember dolgozik, azok megbízhatóbban. Látatlanban ne! Nem az összeg miatt, hanem mert bármilyen hibája lehet. Én is rácsesztem. Jó áron vettem, azt írta, az aksija cserére szorul. Nem is az volt a baja!!! Úgy volt sz@r az egész, ahogy volt. Vadiúj aksival sem bírta 1 napig sem. Csupán a nyaka vérzett.
2010. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De miért ne engedné meg? Hány éves vagy? Milyen telefonról van szó?
2010. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én 15!

Egy feltolhatós samsung

2010. júl. 17. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy azért akarja eladni ilyen oclsón mert valami nem működik rajta...

miértnem gyűjtesz egy kis pénzt és veszel egy újat, kártyafüggőt azok nem drágák...és avn rá 1 2 év garancia.

2010. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!