Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan fogadnátok, ha...

Ti hogyan fogadnátok, ha anyukátok egy sokkal fiatalabb férfivel járna?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok róla ?
2019. okt. 26. 07:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
4%
Semmi közöd hozzá
2019. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Amikor régen megismertem valakit, akinek anyukája meg a párja közt 20 év volt és a hapsi 4 évvel volt idősebb mint a legidősebb gyerek, ez száomra fura volt. Nem ítéltem el, biztos jól megvoltak, csak számomra volt fura belegondolni. Egyébként mindenki úgy él ahogy akar.
2019. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy fogadnám, ahogy én elvárom, hogy ő fogadja a páromat, ha fiatalabb, ha idősebb nálam. Vége van már annak, hogy kizárólag a férfiak privilégiuma a fiatalabb pár.
2019. okt. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ, mennyi a korkülönbség. Ha a pasi velem egy idős vagy fiatalabb lenne, hát nem is tudom... Nem venném túl jó néven.
2019. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Neki ez nagyon jó dolog. Élvezi, megfiatalítja stb. Szerintem ne szólj bele. A dolgot magadban rendezd le. Gondolj úgy a srácra mint anyád személyi edzőjére.
2019. okt. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha nálam fiatalabb pasit szedne össze (anyám most 56, én 26), meglehetősen furcsán néznék rá, de nem szólnék bele. Nem tudnám befogadni a családba ilyen esetben, de azért nem is utálnám ki. Ha csak mondjuk 10-15 év korkülönbségről lenne szó, akkor meg aztán főleg semmi kifogásom nem lenne a dolog ellen. Éljenek boldogan.
2019. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ő élete az ő döntése,de elvárnám, hogy elfogadja, hogy engem meg az utca nevelt és ne akarja,hogy jó legyek. Nekem Mr. Busta az anyám és az apám is egyben.
2019. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha nálam fiatalabb lenne , akkor meg is verném a csávót :D Jöhetnek a lepontozások :)
2019. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nevetséges, mondhat bárki bármit. Egy nagyon fiatal srác, aki családot akar, annak egy anyám korú nő nem felel meg. Egyéb esetekben általában a haveroknak hencegnek, hogy milfet döngetnek. A hülye nő meg 40-50 évesen úgy kezd öltözni, mint egy tini és mire lehull a rózsaszín köd, addigra már kb. mindenki rajta röhög.

Igyekeznék nagyon résen lenni és időben figyelmeztetni anyámat, vagy tudomásul venni, hogy a 0,0001%ba tartozik és kussolnék, bár ennek nem sok esélye van.

2019. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
56%
# 19 Mintha te qrvára képben lennél hogy melyik százalékba tartozik!... Látszik hogy csak messziről ugatod a témát. Több fiatal dönget idősebb nővel mint amit el tudnál képzelni! Én anno sok negyvenest húzogattam huszonévesen és nem családot akartam. Most is legalább 5-6 ismerősről kollégáról vagy szomszédról tudok aki ilyen kapcsolatban van, és nem azért mert pletykás vagyok hanem mert ez a felszín ami nem kerüli ki az embert. A valóság pedig sokkal nagyobb nagyságrendű ennél. De persze ez magánügye mindenkinek.
2019. okt. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!