Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak anyámnak vagy sem...

Szóljak anyámnak vagy sem tesóm megpofozott és kizárt a szobából?

Figyelt kérdés

Ma délután elmentem fürödni,mikor mentem volna be a tesómmal közösen használt szobánkba ruháért nem tudtam bemenni,feszegettem az ajtót meg kiabáltam h engedjen már be ruháért akarok bemenni. Tesóm odajött felpofozott és azt mondta ide be nem teszem a lábam. Láttam h nem volt rajta ruha és ott volt a barátja is. Én nem tudtam h átjött hozzá!

Az izzadt ruháimat kicsit kiöblögettem és átjöttem egy barátnőmhöz. Próbáltam hívni tesómat h haza mehetek e már,de fel se veszi a telefont!

Anyám meg 12 órázik reggel hatra ment melozni este 6kor végez,de az utazás miatt csak 9 körül ér haza. Tudnék neki telefonálni de nem akarok nagy balhét se ebből az egészből.

Viszont éhes vagyok,éás mocskosnak érzem magam amiért az ugyanugy büdös ruhámat kellett magamra huznom :S és bántva érzem magam a pofon miatt is

én 16,ő 17 éves


2010. júl. 16. 17:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
helyes,mindig szólj anyukádnak,ha valami rosszat akar,már bocsi tesód nem normális.
2010. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
nyomtasd ki ezt és rakd elé le,had gondolkozzon a hülye agyával
2010. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!