Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak anyámnak vagy sem...

Szóljak anyámnak vagy sem tesóm megpofozott és kizárt a szobából?

Figyelt kérdés

Ma délután elmentem fürödni,mikor mentem volna be a tesómmal közösen használt szobánkba ruháért nem tudtam bemenni,feszegettem az ajtót meg kiabáltam h engedjen már be ruháért akarok bemenni. Tesóm odajött felpofozott és azt mondta ide be nem teszem a lábam. Láttam h nem volt rajta ruha és ott volt a barátja is. Én nem tudtam h átjött hozzá!

Az izzadt ruháimat kicsit kiöblögettem és átjöttem egy barátnőmhöz. Próbáltam hívni tesómat h haza mehetek e már,de fel se veszi a telefont!

Anyám meg 12 órázik reggel hatra ment melozni este 6kor végez,de az utazás miatt csak 9 körül ér haza. Tudnék neki telefonálni de nem akarok nagy balhét se ebből az egészből.

Viszont éhes vagyok,éás mocskosnak érzem magam amiért az ugyanugy büdös ruhámat kellett magamra huznom :S és bántva érzem magam a pofon miatt is

én 16,ő 17 éves


2010. júl. 16. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Persze hogy szolj!! De mit csináltak? Hogy a barátja .... érted?
2010. júl. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Magamat ismerve tuti beköpnék, meg mi az, hogy nem mehetsz haza? Szóljon ki rendesen, hogy egy pillanat, felöltözik, ad ruhát és szól, hogy légyszi egy kicsit ne gyere be, bár szerintem ez is túlzás, a te szobád is, szóval nem tilthat ki mert ott van a pasija.
2010. júl. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Igaz a szövegből nem derült ki hogy lány a tesod vagy fiú.

Mert fiúnak is vannak barátai

2010. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Az lett volna a tesódtól a normális, hogy szól előre. Figyi, átjön a barátom, légyszi ne zavarj. Pont azért kellett volna ezt tennie, mert közös a szobátok. Én előbb vele beszélném ezt meg, és ha szemétkedik, akkor szólnék anyunak. Ha szól, akkor előbb mész fürdeni, átöltözöl, és elhúzol otthonról. Ezt értesd meg vele!!! Meg azt, hogy még egyszer megüt, visszaütsz, és azt nem szeretné egyikőtök sem, főleg mondjuk a barátja előtt.
2010. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%
FAKE
2010. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Éhes vagy?Miért nem mész haza? A konyhából nem zártak ki.Addig tévézz vagy foglald el magad,aztán,ha anyud hazaér én megbeszélném vele és a nővéremmel hármasban,hogy ez így nem jó,mert a közös szoba a tiéd is,így szabályokat kell felállítani,hogy mikor maradhat kettesben a barátjával,hogy neki is meg legyen a magánélete és neked is.

Amúgy anyud 3 órát utazik haza a munkából???

2010. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%
habi!!!
2010. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Miért mondják mindenre hogy kamu?
2010. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

mondd el, mert ha nem mondod el anyudnak, akkor később is megteszi ezt...majd azt hiszi, hogy csak az övé a szoba.

tiéd is.

2010. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

Miért nincs külön szobátok? Jó igaz mindketten lányok vagytok,de ha már tesod

szexuális életet él akkor járna neki a külön szoba!!

2010. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!