Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak anyámnak vagy sem...

Szóljak anyámnak vagy sem tesóm megpofozott és kizárt a szobából?

Figyelt kérdés

Ma délután elmentem fürödni,mikor mentem volna be a tesómmal közösen használt szobánkba ruháért nem tudtam bemenni,feszegettem az ajtót meg kiabáltam h engedjen már be ruháért akarok bemenni. Tesóm odajött felpofozott és azt mondta ide be nem teszem a lábam. Láttam h nem volt rajta ruha és ott volt a barátja is. Én nem tudtam h átjött hozzá!

Az izzadt ruháimat kicsit kiöblögettem és átjöttem egy barátnőmhöz. Próbáltam hívni tesómat h haza mehetek e már,de fel se veszi a telefont!

Anyám meg 12 órázik reggel hatra ment melozni este 6kor végez,de az utazás miatt csak 9 körül ér haza. Tudnék neki telefonálni de nem akarok nagy balhét se ebből az egészből.

Viszont éhes vagyok,éás mocskosnak érzem magam amiért az ugyanugy büdös ruhámat kellett magamra huznom :S és bántva érzem magam a pofon miatt is

én 16,ő 17 éves


2010. júl. 16. 17:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%
Mondd el majd anyudnak!!Értelmesen is meglehet azt mondani ütés nélkül is..és ha anyud nem tesz semmit,akkor mondd meg anyudnak h. csináljanak neked vmi külön szobaféleséget..vagy pedig a szekrényeket tegyétek a két ágy közé..vagy vmi választóvonalat..vagy mittomén:P
2010. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Tényleg kéne különszoba nektek
2010. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

mind ketten lányok vagyunk. Jó lenne a külön szoba,de nem vagyunk ugy anyagilag h nagyobb lakást vegyünk. Efy szobás lakásban lakunk,anyu igy is a nappaliba alszik.

Ezek után nem szívesen megyek haza még enni se. nekem is elég megalázó volt h ott álltama szoba ajtóban egy törülközőben ő meg kijön aztán bumm egy pofon! És ez már nem az első eset h igy kitilt a szobából,csak eddig szólt h ne menjek haza

2010. júl. 16. 17:46
 14/22 anonim ***** válasza:
95%
Hát de nem az ővé a szoba mondd meg anyukádna
2010. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
96%
Én is megmondanám anyukádnak, ez bunkóság, amit a testvéred csinál.
2010. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
96%

a helyedben elküldtem volna a csajt a francba. mégis mit képzel magáról?! -.-'

szólj anyudnak, beszéljétek ezt meg!

2010. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok csak ilyen mégha nincs is pasim de simán megcsinálnám vele ugyanezt mikor fürödni megy s megkérdezném: Ugye milyen jól esik?


Nem hercegnő, hogy megalázzon minden ok nélkül, ha olyan nagylánynak hiszi magát lehetne annyi esze, hogy szól: Figyi átjönne a pasim szóval kéne a szoba egy időre ha nem gond. - értelmesen alkalmazkodni egymáshoz. Anyukád szerintem hulla fáradt lessz s ideges, hogy erre megy haza de ha másnap pihent akkor mindenképp beszélj vele. Egy házban él három nő alkalmazkodás nélkül csak egymás életét keserítenétek meg. Muszály komunikálni.

2010. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Na mi történt othon?
2010. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

igen szólj neki...hát ez pofátlan tesód van ..már bocsi..

régen tesommal is közös szobánk volt,de tesóm mondta,h pár óráig ne menjek be,de megbeszéltunk szépen így is,nem volt probléma..de egyszer volt,h nem szolt nekem,és be nyitotam rájuk.

2010. júl. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
reggel szóltam anyunak,és elmondtam h mi történt. Áll a bál. tesóm meg fenyegetett h pokollá teszi az életem ezért. Mondtam neki h akármit csinál első dolgom lesz szólni anyunak
2010. júl. 17. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!