Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben az esetben?

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Volt egy elég nagy veszekedés vagyis inkább megsértődés a nagynéném és köztem... ő sértődött meg rám, de szerintem nem jogosan. annyira, hogy bejelöltem facebookon, de vissza sem igazol, pedig azóta számtalanszor belépett..

mit tegyek? visszavonjam és ne foglalkozzak vele többet?

ő 35, én 18


2010. júl. 16. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen veszekedés volt??Miért sértődött meg a nagynénéd??:S

Szerintem küldj neki egy bocsánatkérő üzenetet..

..és ha az sem használ,menj el hozzájuk,úgy kérj tőle bocsánatot...

..ha az sem válik be,akkor felejtsd el..

2010. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyerekes már nem azért
2010. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
bocsánat kérőt? nem hibáztam semmiben...
2010. júl. 16. 13:40
 4/10 d,jpt L ***** válasza:
57%

"annyira, hogy bejelöltem facebookon, de vissza sem igazol"


ha-ha


Ez a gépiesített világ...

Honnan tudjuk, mi a szart csinálj? Azt sem írtad le, hogy mi történt.

2010. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És elárulod miért sértődött meg?
2010. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"bocsánat kérőt? nem hibáztam semmiben..."


Erre van egy nagyon jó szó: SAJNÁLOM.


Nem kérek bocsánatot, csak sajnálom, hogy ez így történt, mert jobb lett volna, ha másképp történik, és akkor most mi nem lennénk haragban, tudnánk normálisan beszélgetni, meg minden. :)


A megbocsátás amúgy sem mindig a legjobb két fél között, mert feltételezi, hogy az egyik bűnös, a másik pedig felül emelkedik ezen, és így a bűnösön is. Ami nem szokott jót tenni az emberi kapcsolatoknak.


Ui.: Aki hisz Istenben, az veheti úgy, hogy a megbocsátás luxusa Istené, ő amúgy is annyira felettünk áll, ha létezik, hogy neki már mindegy. ;)

2010. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az történt hogy ők messze élek a férjével, gyerekeivel. régebben nagyon jóba voltunk, minden héten mentem hozzájuk, de 11 éves koromban nem hívtak többet... aztán most meg ő van megsértődve, hogy sosem kerestem fel. pedig akkor még gyerek voltam.
2010. júl. 16. 14:09
 8/10 anonim ***** válasza:

"Sajnálom, hogy összevesztünk. Ha szeretnéd, hogy újra összejárjunk, többet találkozzunk, én benne lennék, csak szólj!" - ennyi.


Amúgy a sértődés mindig "jogos", mert az nem a te dolgod. Az egy érzés, ami a másik emberben van, ő "csinálja" magának, te maximum az ürügye lehetsz. Így irányítani sem tudod. Ha akarom, én most, ebben a szent percben megsértődhetek rád, és te nem tehetsz ez ellen semmit. Persze igaz ez fordítva is. Te is megsértődhetsz rám. Ha akarsz. :P

2010. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne vond vissza, biztosan visszajelöl. Tudod, 35 évesen már nem annyira fontos dolog ez a facebook, nem olyan a viszonyunk ezekkel a közösségi oldalakkal, mint a fiatalabbaknak. Tudom, hogy 18 évesen még izgalmas, hogy ki jelölt be, megy a flörtölés, ilyenek, de később, amikor már családod van, tényleg tizedrangú dolog, nem hiszem, hogy rosszindulatból nem jelölt vissza. Ez nem fontos egy emberi kapcsolatban, hogy mi történik a facebookon. Az életben milyen a kapcsolatotok, ha jó, akkor ilyenekkel ne foglalkozz.
2010. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nekem is vannak fontosabb dolgok, családom van már...

csak fura. ő sokkal többet lóg ott, mint én.

2010. júl. 16. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!