Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat ez a nő a páromtól?

Mit akarhat ez a nő a páromtól?

Figyelt kérdés

1,5 éve van egy kapcsolatom, előtte volt egy másik 2 évig. Ez a nő már a 2 éves kapcsolatomban is "megjelent", mint az ex barátja. Most pedig a mostani párom telefonszámát próbálja megszerezni, mert neki asztalos kell (párom asztalos), és hogy vele akar valami bútort csináltatni.

Ebben a dologban már csak az a furcsa, hogy a nő unokatestvére szintén asztalos.


2010. júl. 16. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fúúú te én széjjel szakítanám azt a nőt!!!!!!!!!Vannak ilyen szukák sajna..nekem egy "barátnőm" próbálkozott be a férjemnél..vagyis már csak volt férjemnél azután az új páromnál is..vannak ilyen beteges hülyék akiknek mindig a másé kell..de csak addig amíg szét nem szakítja őket..Ne hagyd magad, légy résen..
2010. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire gáz a csaj, a párod ne vállalja el a munkát.
2010. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a férjednek,hogy ez a nő nem igazán asztalost akar,mert a nő unokatestvére is asztalos,ráadásul már az előző kapcsolatodban is megjelent(tönkre akarja tenni a kapcsolataidat-ezzel téged is)
2010. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egyelőre még nem sikerült a párommal beszélnie.

De szóltam a páromnak, ő azt mondta hogy ez is munka, pénzért dolgozik, és lehet hogy elvállalja..

2010. júl. 16. 13:00
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
inkább tőled akar valamit, nem?
2010. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tőlem? Nem leszbikus. De engem megtalálna, ha nagyon keresne..
2010. júl. 16. 13:05
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
nem feltétlen leszbikus, de az előző kapcsolatodnál és a mostaninál is körülötted sertepertél...
2010. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Azt azért nem értem, hogy ha egy nö kikezd a párommal, attól még nem megy tönkre a kapcsolatom, CSAK AKKOR, ha elkezdek hisztizni meg féltékenykedni. Ahhoz, hogy megcsaljon, az kellene, hogy ö is akarja. HA viszont igy van, akkor ott nem a nö a probléma, hanem a meglévö kapcsoltaban nagyon nem stimmel valami...
2010. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én nem félek, hogy a párom pont vele fog megcsalni, mert nála ezerszer jobbat is megkaphatna.

Én azt nem értem, ez a nő miért akar beleavatkozni a kapcsolataimba. A 2 éves kapcsolatomnak nem miatta lett vége. De mikor szakítottam az ex-el, már ők is hirtelen megutálták egymást.

2010. júl. 16. 13:24
 10/12 anonim ***** válasza:

vagyis egyértelmű, hogy a közeledben akar lenni, veled akar jóban lenni...most a párodnak adna munkát, hogy legyen pénzetek


nem lehet, hogy valami távoli rokonod vagy, apád szeretője, a féltestvéred vagy hasonló?

2010. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!