Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoktól kérdezném főleg...

Azoktól kérdezném főleg akiknek a férjének/párjának van már felnőtt gyereke és nemsokára jön az unoka is, ti hogy élitek ezt meg?

Figyelt kérdés
Párom 45 éves, nemsokára nagypapa lesz a fia révén. Mindenki boldog természetesen. Én is örülök a fiatalok boldogságának. De a minap gondolkodtam el rajta, hogy tulajdonképpen én ki leszek ebben a történetben? 33 vagyok, van 2 ovis korú közös gyerekünk is, akik ugyebár nagybácsik lesznek majd, tök fura. Ráadásul nekem is sokan jönnek gratulálni hogy de jó nagymama leszek. Hát őszintén szólva én nem érzem ezt a nagymama érzést és nem gondoltam hogy kellene, nekem ez nem jön valahogy. Eléggé össze is vagyok zavarodva. Aki hasonló szituációban van, hogy a párja előbb vált nagyszülővé ti ezt hogyan kezelitek? Hogyan viszonyultok az unokájához? Mennyire kell nagymamáskodnotok?

2019. okt. 7. 13:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%

"Csak párom már tervezi hogy mennyit lesznek nálunk, velünk, fellegekben jár, közös programokrol beszél,"


Kérdező, na erre kellene figyelni. Nem NÁLATOK, hanem ŐNÁLUK legyenek, ott legyen a rumli, ne a Ti otthonotokban. Ezt próbáld így bevezetni. (Nekem bejött, én így vezettem be.)

2019. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Senki nem varhatja el toled h 2 pici sajat gyerek mellett egy 3.t is pesztralj :) szeretem a gyerekeket de jelenleg nekem se lenne kapacitasom masera vigyazni így hogy van sajat
2019. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!