Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lehet házasság után új...

Mikor lehet házasság után új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek.33 évesen összetörten 11 év házasság után elhagyott a férjem,2 hónapja.1 éves a gyermekünk. Nem tudom, hogy bízhatok-e vagy bízom-e még valaha is férfiban, illetve lesz-e kapcsolatom. Sajnos nem vagyok egy tökéletes nő kinézetre sem. Igazi indoka nem volt, csak annyi hogy a kolléganő rábeszélte, hogy mi nem is élünk jó házasságban, majd ő megmutatja. Sajnos a gyermekünket is egyre jobban elhanyagolja, de mégis ragaszkodik hozzánk. Jön, számra adná a puszit, meg ilyenek, simogatja a karom. Nem igazán értem. Az elején még nagyon szerettem volna ha visszajön, de most már nem tartom értelmét. Vannak férfiak, akik szeretnének közelebb kerülni hozzám, de nem tudom mit tegyek. Szerintetek egy nálam 10-12 évvel fiatalabb férfivel érdemes komolyan foglalkozni? Vagy ez ember függő? Mi van, ha ezután bárki is csak azért foglalkozik velem, mert én vagyok az ügyeletes idióta? És ha vissza akar jönni a férjem? Ti mit tennétek? Hasonló szituációban voltatok már?
2010. júl. 16. 00:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért az, hogy nem szedsz fel új pasit (a környezeted kedvéért), nem jelenti azt, hogy csak a kisfiaddal kell törődnöd, magaddal nem. Te is legalább annyi törődést érdemelsz - magadtól, mint ő.
2010. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia!Sajnos nem tudom hogyan kell linkelni,így csak leírom az öt hónappal ezelőtt kiírt kérdésem,és ha van kedved olvasd el,miket írtam és milyen válaszokat kaptam.

"Este elment a férjem,itt maradtam egy 11 hónapos babával...".

Először is,van egy magyar mondás is,kutyából nem lesz szalonna.Az emberek alaptulajdonságai nem változnak meg gyökeresen.Én is visszafogadtam a férjem,mert ugye még egy esélyt mindenki kaphat,de három évre rá,szinte pontosan ugyanaz újra megtörtént.Mintha egy film remake-jét néztem volna...Mi már azóta el is váltunk.

Másodszor,nagyon friss még a szakítás ahhoz,hogy egy új kapcsolatba belefogj még egy hozzád korban illő férfivel,nemhogy egy "sráccal".Nem azt mondom,hogy nincs olyan férfi,aki huszonpár évesen ne tudná komolyan elkötelezni magát akár egy ilyen paraméterekkel rendelkező nő mellett is,de azért ez bizony valljuk be,nagyon ritka.

Nekem öt hónapja lett vége a házasságomnak,és még mindig nem érzem azt,hogy kész lennék egy teljes értékű párkapcsolatra.Igaza volt az egyik előttem kommentelőnek,végig kell haladnod a kábultság,fájdalom,harag,gyász és közöny stációin.És ez tuti nem történt még meg két hónap alatt egy 11 éves házasság után.

Most valószínűleg (a saját példámból kiindulva) egy nagyon bizonytalan és sérülékeny időszakban vagy lelkileg.Ha úgy érzed,hogy újabb fájdalom nélkül megúszod,hát rajta.Egy jó szex még soha nem ártott senkinek.De azt tényleg tartsd észben,hogy ez csak ennyi,és a srác sem akar többet.

Nálam fordítva sült el a dolog sajnos.Mondjuk az a férfi 37 volt,én 32 vagyok,és bár elmondtam neki,hogy valószínűleg lelkileg képtelen leszek bármire is,ő egész komoly terveket kezdett szőni kettőnkről már az első találkozás után.Én is két hónappal voltam akkor a szakítás után.És nem is lett semmi a dologból.Azóta inkább a babámmal és magammal törődöm,lelkileg próbálom helyretenni magam.

Szex is van,amikor kell,remélem ezért nem vet meg senki:),egy nagyon jó,és tejesen egyedülálló!,régi barátommal,akivel 18 éves korunk óta ismerjük egymást.

2010. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!