Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak veszekedés van! Ti mit...

Csak veszekedés van! Ti mit tennétek? Vélemény?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy anya mindig azért panaszkodik, hogy apa durva hozzá és hogy nincs egy kedves szava sem. Ebben van valami DE nem volt mindig ilyen, ezt anya is megmondta. Amióta az eszemet tudom csak a veszekesés megy, főleg anyám részéről. Apának is már elege van ebből, és nekem is. Kezdem megútálni az anyámat. Nehezen tudok hozzá kedves lenni. Gondolom apa is a sok veszekedés miatt távolodott el tőle.

Amiből még elegem van, hogy minden veszekedést végig hallgatok, ugyanis akkor csinálják amikor itthon vagyok. És amikor apa elmegy dolgozni akkor anya még mindig fújja csak épp nekem. Mindig leállítom, hogy már 1000x hallottam ezt és már elegem van. Erre ő: De neked is lehet véleményed miért nem tudod elmondani?(nem egyszer mondtam már el de nem is veszi figyelembe) Nincs igazam?

Nem érti meg hogy teljesen kikészít, tönkretesz. Tőlem várja a megoldást?! Nekem kell kibékíteni őket. Mindig én beszélek mind a kettő fejével, de nem mindig hatásos. Már lassan beleőrülök.


2010. júl. 15. 22:44
 1/10 A kérdező kommentje:

Légyszi segítsetek! :( Vélemény is elég vagy akármi.

Köszönöm előre is

2010. júl. 15. 23:05
 2/10 anonim válasza:
ha már mint mondtad nagyon régóta csak veszekednek akkor miért nem válnak el az lenne a legegyszerűbb
2010. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
de ha csak ilyen kis semmiségeken veszekednek akkor ne hogy megemlítsd ezt nekik előző voltam
2010. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem undorító, hogy a szülők a gyerek tudtára hozzák sőt egyenesen beleszövik a veszekedéseikbe a gyereket. Az a kettőjük ügye, mert lehet szeretni vagy utálni egymást ez változó de az kettejük ügye. A gyerek mindkettejüket szereti (jó esetben) s nem ő a döntőbíró mert lehet ezerszer kibékülni de közben a gyerek érzései sérűlnek, fáj neki s felemészti.


Határozottan mond meg anyukádnak hogy nincs joga belekeverni téged, ezt vagy letudják rendezni két felnőtt ember módjára( sajnos sokszor nem így van) vagy lelépsz nagyihoz, baráthoz,szomszédhoz amíg érzelmileg akar téged provokálni.

2010. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nos az elválás többször is szóba került már, én is felhoztam. De ezzel az a gond, hogy nem lenne megoldható, itt vannak a hitelek,nem tudnánk hova menni stb. Pedig szerintem is ez lenne a legjobb.


Az a baj hogy nem tudnék hová menni, a nagyszüleim nem élnek, a keresztszüleim bérházban laknak nem férnék már oda, a barátaimhoz meg nem állíthatok be. Sajnos ez nem megoldható. Szerintem is undorító dolog, ezzel a sok veszekedéssel és ezzel a viselkedéssel csak azt éri el hogy megútálom, mint már mondtam, nehezen tudok kedves lenni vele. Egy-egy veszekedés közben szóba is hozza, hogy miért vagyok ilyen, de nem mondhatom meg neki hogy nem szeretem.

Felnőtt módjára nem tudják elintézni, már sokszor elhatároztam hogy nem érdekel mostmár semmi, de a végén mégis mindig közbe kell lépnem.

2010. júl. 15. 23:31
 6/10 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül kell elválni, az én szüleim sem váltak el papíron, de külön élnek ár vagy tíz éve legalább, mindkettejüknek van kapcsolata.


(mondjuk ők jóban vannak, barátok ha úgy vesszük).

apu otthagyott mindent, mert kicsi az új lakásuk. ha kell neki speciálisan valami, akkor elmegy érte.


nem kell mindig egyől ügyvéd meg válás meg vagyonmegosztás, szerintem intelligens módon is lehet ezt kezelni, itt van rá a példa.


28/L

2010. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hízelegj egy sort és menj el otthonról, amikor mondják a magukét.
2010. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehetetlen, hogy normális emberi módon elváljanak(anya részéről). Nyugodtan nem tud beszélni, csak veszekedni. Tisztára idegbeteg, és azt nem fogja fel hogy engem is tönkretesz.


A másik hogy itthon hagyni se merem őket, mert volt már rá példa hogy "összekaptak". Amikor elmentem ordibáltak, és mire visszajöttem anya neki ment apának. Teljesen tanácstalan vagyok.

2010. júl. 16. 13:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Apád biztosan meg tudja védeni magát.
2010. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Megvédeni meg tudja, sőt...

A következményektől félek

2010. júl. 16. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!