Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a gyerek miatt él valaki...

Csak a gyerek miatt él valaki ugy a gyerek apjával hogy nem szereti?

Figyelt kérdés
2019. okt. 3. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Meg a pénz miatt.
2019. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Én biztos, hogy nem de nagyon sokan Igen.
2019. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Igen, én vagyok gyerek, pénz és a ház.
2019. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Sok ilyen van. Mert attól hogy szar férj valaki, még lehet jó apa.
2019. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Én elváltam Kár volt. Normálisan váltunk, mégis sérül a gyermek.
2019. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Sokan vannak így és fel sem fogják, hogy milyen mélyen sérül ebben a valódi áldoztat: a gyerek. Pl. anyuka a birtokló, aki szerelmesnek képzelte magát, mert ketyegett a bébitikktakk, és megszülte a gyereket - magának. Elválni nem mer, vagy nem akar, de minden tettével rombolja a gyereke (és a férje) önértékelését és pokollá teszi a házasságot, a családot. Na persze, kettőn áll a vásár: sokszor apuka is megéri a pénzét.


Én mindig a gyereket sajnálom. Neki nincs választási lehetősége, a szüleinek igen.

2019. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Létezik fordított helyzet is. Csak a gyermek miatt él az apa együtt az anyával!!!
2019. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Lehet meg a vagyon, a regi es osszefonodott barati es rokoni tarsasag miatt, amiatt, ha kicsi a gyerek es meg nem tudna visszmenni dolgozni (nő eseteben), a kenyelem (foleg ferfiak eseteben ok gyakrabban valasztjak a szereto"tartast", de hazajarnak enni, csaladodit jatszani, asszonnyal is lefekudni), lehet kozos vallalkozas miatt, kozos emlekek miatt (felelemmel az ujtol a kulon elettol) szoval nagyon sok ok miatt. Leggyakoribb a motivalatlansag es lustasag. Ilyenkor sokan a gyerekkel takaroznak hogy a gyereknek igy jobb, ami sokszor nem igaz, de jol.hangzik jobban mint azt mondani egyedul nehezebb lenne sokkal es ezt azt nem tunam megoldani es ezert kedvem sincs inkabb maradok a langymelegben.


En maradok, mert 1. beteg es kicsi még a gyerek 2. nincs kedvem koltozni (motivalatlan vagyok) 3. minden masnap ugy erzem mintha lenne egy halvany remenysugar a "szerelemre" 4. Megfenyegetett el ne merjek valni

2019. okt. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó!


A 3. és a 4. pont erősen üti egymást

2019. okt. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Hajjaj de még hányan.


Sőt sok olyan 20 és 30 feletti leginkább nőt ismerek, aki minden rossz ellenére nem akarja, hogy a szülei elváljanak, mert jesszus milyen az már....


És sokszor a "gyerekek" akár 15-től felfelé képesek zsarolni az anyut vagy aput, hogy őt többet nem látják ha elválnak.


ÉS a gyerekek sokszor nagyon önzőek tudnak lenni.


Nehogy már az ő családját rossz szó érje, mert anyu és apu szeretik egymást és ők a tökéletes család.

2019. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!