Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rómába az olasz fővárosba...

Rómába az olasz fővárosba költöztem. Elfogadják-e ezt valaha a szüleim/családom tagjai? (bővebben lenn. )

Figyelt kérdés
17 évesen beadtam egy pályaázatot egy neves római gimnáziumba és 2 évre megkaptam az ösztöndíjat és felis vettek. De.. a szüleim nem engedtek, én szó nélkül felültem az első Rómába tartó gépre.. Minden cuccom ami fontos összeszedtem 3 bőröndbe és ideköltöztem.. Olaszul tökéletesen beszélek, lett diákmunkám is, van itt kinn nekem lakás (örököltem), és jól élek. De.. A szüleimet igy megbántottam, viszont Róma a jövőm.. Szerintetek megbocsátanak nekem valaha? :( Mert ők sosem engedtek volna el.. De ez a jövőm..
2010. júl. 15. 21:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
mit tanulsz kint?
2010. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Megfogtad az Isten lábát!:) Nekem Olaszország a mindenem, imádom, a nyelvet is megtanulnám csak a hülye sulimba nemlehet, de majd egyszer szeretnék kint élni

Sok szerencsét!

2010. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ennio Quirino Visconti Liceo Ginnasio ebbe a gimibe megyek. Róma legelitebb gimnáziumba, elit családok gyereki járnak ide. Két tanítás nyelvű angolra fogok járni, mellette pedig diákmunka, és most bérelek egy belvárosi lakást.:) Ittmaradok szerintem örökre:) Köszönöm a válaszokat! =)
2010. júl. 16. 11:06
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze megbocsájtják. De jófej vagy, de vagány! Jóltetted hogy meglépted! Remélem minden összejön neked! Mai világban nyelv nélkül nem megy semmire az ember!
2010. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor örököltél egy lakást vagy Róma belvárosában bérelsz egyet?

Amúgy ha ez igaz, valóban le a kalappal előtted...!!!

Diákmunkás fizuból Róma belvárosában laki...

Hááát...

2010. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Örököltem a lakást, és imádom Rómát. Am pedig tao due filmgyártó cégnél dolgoztam eddig, de most már a Hiltonban vagyok hostess, és elhihetitek nem fizet rosszul:)
2010. júl. 19. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!