Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nem jó a kapcsolata a...

Akinek nem jó a kapcsolata a párja családjával, milyen prblémákat okoz ez a házzasságban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem semit,mert a férjem is hasonlóképp kezeli őket
2010. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Komoly problémákat. Attól függ, milyen a szereplők személyisége.

Akár a kapcsolat megromlásához is vezethet, végét is jelentheti.

Elég egy kis aknamunka, trutyikeverés. Idővel nagy kárt okozhat.

2010. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az en csaladom oldalan minden rendben, a ferjemen is csak egy szemellyel van gond, a batyjaval. Vele nagyon rossz a viszony a feltekenykedese, furasa miatt. Probaltam oket tobbszor osszehozni, hogy ne legyen feszult a hangulat, de nem ment. Ugyhogy ok ketten vegulis homokba dugtak a fejuket, nem beszelnek. Persze igy a problema nem fog megoldodni, de a ferjem erre azt mondta, hogy minek kellene ezt eroltetni, ha a testvere ilyen, jobb is, hogy nincs a kozelunkben, mert igy nem fog mindent elrontani. Es en is belattam mara, hogy ez igy van jol. Aki nem akar a csalad resze lenni es aki csak a rossz dolgokat tudja hangoztatni, azt nem kell eroltetni, hagyni kell maganak. Szoval most mar semmilyen negativ hatasa nincs ennek a hazassagunkra. Regen sem nagyon volt, mert a ferjem tisztaban van vele, hogy a batyja ilyen mindenkivel. Ilyennel nem tudsz mit kezdeni, jobb, ha elkerulod, mert megvaltozni ugysem fog es csak unneprontoskodni fog mindig.
2010. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Ugyanez a szitu. Párom se jön ki jól a családjával, nagyon rossz gyerekkora volt, felnőtt korában pedig a saját anyja meglopta. Jobban utálja őket, mint én, szóval a kapcsolatunkban semmi probléma nincsen emiatt.
2010. júl. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!