Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit éreznétek?

Ilyenkor mit éreznétek?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy 3 éve vagyok párkapcsolatban a barátommal, aki (nem dicsekvésből írom) nagyon jóképű. Ha elmegyünk egy szórakozóhelyre, mindig észreveszem hogy bámulják a csajok, ha a városban vagyunk sétálni, vásárolgatunk úgy megbámulják a nők!!! Néha úgy érzem, ő sokkal jobb pasiba mint én nőbe. Kicsit féltékeny is vagyok, félek hogy valami jó nő egyszer csak ellopja tőlem! A boltban is az eladó elkezd vele flörtölni előttem! De a barátom szeret, tudom, de én mégis félek és rosszul esik, mert engem nem bámulnak meg úgy a pasik mint őt a nők. Te mit éreznél és mit tennél? 23/L
2010. júl. 15. 18:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

Annyit teszek hozzá, hogy 1. nem biztos, hogy Te nem vagy olyan jó nő, amilyen jó pasi ő, csak alacsony az önbizalmad!, 2. sokszor tapasztaltam, hogy egy jóképű srác nem engem választott (aki - objektíve, mások szerint - kifejezetten jól nézek ki), hanem egy átlagos külsejű vagy kimondottan előnytelen külsejű csajt. (Most először nem lett így. Bár lehet nem fogtok nekem hinni, de időnként félek, hogy elviszi egy nálam kevésbé szép, de "bájos ki egyszerű" csaj... mert én túl "sok" leszek neki :S nem csak külső miatt. De nálam a jó külsőhöz öntudat is jár. )

Ha valaki nőként ilyen helyzetbe kerül, vigyázzon, mert a "jó pasi" sokszor azért dönt az egyszerű lány mellett, mert tudja, hogy az átlagos kinézetű, szerény csaj jobban elájul tőle, mint az, aki feltűnően előnyös külsejű. Sokszor látok olyat, hogy a jóképű gyerek kihasználja az átlagcsajt mosni-főzni.takarítani, ő meg félrek.rogat a bulikban. Sokszor a csaj tudtával, aki el van ájulva h neki ilyen jóképű férje/barátja van, és tűri...

2010. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem is van jó képű pasim..igaz én nem vagyok egy cicás nő,pedig nem vagyok egy tökéletes,igaz enyémet is szoktak bámbulni a nők,de nem félek ,mert pasim engem szeret.
2010. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
21.22: hogy te milyen beképzelt vagy.. Nekem nem kellenél az tuti!
2010. júl. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
27%

7.16 - köszi, te se nekem.


Ez a magyar (? vagy máshol is jellemző) mentalitás, hogy ha nem mondom magamról azt, hogy "hú de ronda, kövér stb. vagyok, gyűlölöm a testemet, ocsmány az arcom" stb. akkor mindjárt rámsütik, hogy beképzelt vagyok. Hiába nem azt mondom, hogy "ahh gyönyörű vagyok" csak annyit, hogy mások szerint jól nézek ki, ésszerű (minimális) időráfordítással teszek is érte, és reális énképem van.


Lehet, hogy a kérdező is szép, csak bedőlt ennek a kényszernek, hogy egy nőnek ne legyen önbizalma! És akinek nincs önbizalma, azt jól ki lehet használni! (Nem pont a kérdezőre gondolok, általában)

2010. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Igazából nincs önbizalom hiányom, meg vagyok magammal elégedve, csak néha úgy érzem ő jobb pasi mint én nő. (Mert őt mindig megbámulják engem meg nem annyira, vagy lehet nem is veszem észre ha néz valaki, nem tudom)

De azt egyből kiszúrom amikor a barátomat nézik, tegnap is olyan sok csaj megbámulta, az egyik boltban meg még flörtölni is kezdett vele az eladó... Aztán az üzletből kijövet megjegyeztem páromnak, hogy ennek a csajnak bejöttél, de nem durcásan, csak úgy megjegyeztem mosolyogva. Azt mondta észrevette ő is, és jól esik neki, hogy tetszik a nőknek, de engem szeret.

2010. júl. 16. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!