Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit éreznétek?

Ilyenkor mit éreznétek?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy 3 éve vagyok párkapcsolatban a barátommal, aki (nem dicsekvésből írom) nagyon jóképű. Ha elmegyünk egy szórakozóhelyre, mindig észreveszem hogy bámulják a csajok, ha a városban vagyunk sétálni, vásárolgatunk úgy megbámulják a nők!!! Néha úgy érzem, ő sokkal jobb pasiba mint én nőbe. Kicsit féltékeny is vagyok, félek hogy valami jó nő egyszer csak ellopja tőlem! A boltban is az eladó elkezd vele flörtölni előttem! De a barátom szeret, tudom, de én mégis félek és rosszul esik, mert engem nem bámulnak meg úgy a pasik mint őt a nők. Te mit éreznél és mit tennél? 23/L
2010. júl. 15. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én megbeszélném ezt a barátommal

ha tényleg szeret, és tudod is, hogy szeret, akkor abszolút nincs félnivalód

2010. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hogyha szeret, akkor nincs mit paráznod. Bízz meg benne és megoldódik.; )
2010. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel. Nekem is volt egy nagyon helyes barátom, és mindig mikor tükörbenéztünk együtt, vagy fényképet készítettünk, mindig rám jött az a rossz érzés, hogy "úristen, hogy szerethet ő engem, sokkal szebb és csinosabb csajt érdemel".Egy darabig gyötört ez az érzés, de megértettem, hogy a tökéletes külsője tökéletes belsőt takar, és tudtam, hogy soha nem csalna meg. Nem tudom, hogy nem sikerült 3 év alatt "kinőnöd" ezt..:\
2010. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nálam is ez van, jó pasi vagyok és bámulnak a nők, de én a páromat szeretem
2010. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha ő nem megy bele a flörtökbe, akkor nincs gond.
2010. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, TE CSAK a külseje miatt vagy a barátoddal? Ha erre nemmel válaszolsz, akkor megvan a megoldás.

Ugyanis valószinüleg a barátod sem a szépséged, hanem a jellemed miatt van veled, és lehet, hogy talána szebbet, de megfelelöbben saját magának nem.

2010. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod szerelmes, akkor TÉGED talál a legszebbnek! Tapasztalat :) Állhatna elém bármilyen fotómodell, szépségkirálynő stb., hidegen hagynának, mert az én szememben egyik sem érhetne az én barátnőm nyomába, mert Őt szeretem.
2010. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Válogathat, mégis te kellesz neki. Mi lenne ezen megalázó?
2010. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
MEgbeszélheted vele, de vigyázz ne vádlón. A lényeg, hogy ne maradj benne a problémában. Elég sok bíztató választ kaptál eddig. Én is egyetértek velük. Legyél büszke rá, hogy téged választott.
2010. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet, eleinte el sem akartam hinni hogy egy ilyen vonzó férfi egyáltalán észrevehet engem. Azóta eltelt 8 év és még mindíg együtt vagyunk.
2010. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!