Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnátok? Tökre lejárat!

Mit szolnátok? Tökre lejárat!

Figyelt kérdés

24Ł vagyok és van egy barátnőm most született egy kislánya és ha valaki megkérdezi tőle hogy hívják a kislányt és ott vagyok,akkor legszivesebben futnék.

Nem is értem hogy lehet ennyire gusztustalan nevet válaztani.

Lehet nektek tetszik a KLARISSZA név


2010. júl. 15. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

tegnap 18:18 !!!

KIKÉREM,A KITTI AZ NEM ÉRTELMETLEN NÉV:D

2010. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
hát szégyellheted is magad. de nem a név miatt. hanem, mert ilyen van. mi közöd van hozzá, most úgy komolyan? tiéd a baba? rokonod? nem. csak egy ismerős. akkor meg? miért ég a pofád, ezt magyarázd meg. istenem, milyen hülye nők vannak... ő babája, ő választ neki nevet. olyat ami NEKI tetszik és nem CSAK egy barátnőnek. ki vagy te az ő életükben, mit gondolsz? :D ejj, de jót nevettem. húzzál onnan bmeg.
2010. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 A kérdező kommentje:

Figyej nem tudom irtam-e de ha nem most irom!! Nem kell pár mondatból levenni hogy én milyen

vagyok. Olvasd el a másik kérdést és majd rájössz hogy nem csak egy valaki vagyok az életébe,

hanem eddig a legjobb barátnője

2010. júl. 17. 18:05
 64/67 anonim ***** válasza:
EDDIG. tehát ki tudja mi lesz később. akkor sincs hozzá semmi közöd, ennyi.
2010. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 A kérdező kommentje:
Igazad van...de nem sokat jelentettem neki!!
2010. júl. 17. 19:01
 66/67 anonim ***** válasza:

Ha az én barátnőm lennél-akármennyire is szeretlek- ezután a kérdés után azonnal megszakítanám a kapcsolatot!

Mi van, ha olvassa a topikot? Belegondoltál már?


Saját magadat járatod le. Basszus, de ciki vagy! :(

2010. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 A kérdező kommentje:
Nem olvastad el mikor irtam hogy a vezeték név nem stimmel? Akkor honnan tudja kiről van szó?
2010. júl. 18. 19:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!