Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnátok? Tökre lejárat!

Mit szolnátok? Tökre lejárat!

Figyelt kérdés

24Ł vagyok és van egy barátnőm most született egy kislánya és ha valaki megkérdezi tőle hogy hívják a kislányt és ott vagyok,akkor legszivesebben futnék.

Nem is értem hogy lehet ennyire gusztustalan nevet válaztani.

Lehet nektek tetszik a KLARISSZA név


2010. júl. 15. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 A kérdező kommentje:

Figyejetek nem az bánt hogy nem azt adja amit é mondok hanem ezt a másik bnője ajánlotta

engem meg még csak meg sem kérdezett hogy szerinted ez szép vagy adsz te is tippet??

2010. júl. 15. 18:35
 32/67 anonim ***** válasza:
92%
18:23 vagyok! Kedves Kérdező! Igen, elolvastam, amit írtál... viszont ha ez a gond, akkor ne azt írd, hogy milyen gusztustalan a név, hanem azt, hogy baromira bánt az, hogy a legjobb barátnőd nem kéri ki a véleményed egy ilyen dologban. Te ismered a barátnőd, Te tudod mit várhatsz tőle! De ne csodálkozz, hogy leszúr mindenki, ha hülyeséget kérdezel... eslég sok hely van a magyarázat megírására, és ahelyett hogy pocskondiázod a barátnőd meg nem született gyermekének a nevét, elmondod, hogy igazából ez és ez bánt... gondolom már másban sem kéri ki a véleményed, nemcsak a névválasztáson borult a bili...
2010. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tudta, hogy mit mondanál a névre, ezért hogy ne vesszetek össze, nem kérdezett meg...
2010. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
49%
tehát magyarul gyerekes féltékenységről van szó. nőlj fel.
2010. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
62%

Miért járatna le? Akkor tenné, ha arra hivatkozna, hogy te adtad a lányának ezt a nevet, amit ő mellesleg nem akart.

Te szégyelled az ő névadását? Na, ne már! Mi közöd van neked ehhez? Ha te lennél a keresztanyja, akkor se nagyon szólhatnál bele. Majd a sajátodnak olyan nevet adsz, amilyent akarsz.

2010. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:
Ezer Klarissza van honnan tudja ki tette fel a kérdést? Mert nem Madarász Hanem hasonlít.
2010. júl. 15. 18:38
 37/67 anonim ***** válasza:
44%
Eddig még nem ez volt a kérdés. Istenem, te teljesen magad ellen beszélsz már. Ne csodálkozz, hogy tőled nem kérdezi meg..Arra nem gondoltál hogy nem érdekli a véleményed?..Nem lenne meglepő
2010. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
18%

Kerestem ocsmányabb nevet, és találtam is : Szilvia :DD De ennél ocsmányabb már tényleg nincs xD !

Az ilyen meg NEM barátnő ! Hagyd ott, találsz jobbat !

2010. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:
Hát ez volt az első ami eszembe jutott :(
2010. júl. 15. 18:39
 40/67 A kérdező kommentje:
Utolsóelöttinek szólt
2010. júl. 15. 18:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!