Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnátok? Tökre lejárat!

Mit szolnátok? Tökre lejárat!

Figyelt kérdés

24Ł vagyok és van egy barátnőm most született egy kislánya és ha valaki megkérdezi tőle hogy hívják a kislányt és ott vagyok,akkor legszivesebben futnék.

Nem is értem hogy lehet ennyire gusztustalan nevet válaztani.

Lehet nektek tetszik a KLARISSZA név


2010. júl. 15. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:

Utolsó: Az utolsó elötti nem is arrol irt amiről te.

Igen nem szép dolog így beszélni!!

De valójában nem mondtam igazat mert még nem született meg a kicsi!!

De így akarják majd hívni és én futok ha ezt meghallom.

Nem járatna le csak nem találtam jobb jelzőt.

Mit csináljak? A legjobb bnőm.

2010. júl. 15. 18:16
 22/67 anonim ***** válasza:
71%
Remélem, eljut a kislány anyjához ez a kérdés, és te rövid úton megkapod azt, amit érdemelsz, te önző tahó... Te vagy gusztustalan, nem a kislány neve. Meg az a gusztustalan, hogy itt mocskolódsz egy internetes oldalon. Azt nyilván tudod, hogy a "barátnőd" ezért nyugodtan feljelenthet - becsületsértésért, remélem, meg is teszi, megérdemled.
2010. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
4%
Ez egyáltalán nem rossz név. Sokkal jobb,mint a Kitti,Dzseni,Mira és a hasonló értelmetlen nevek.
2010. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 A kérdező kommentje:

Mint már mondtam szégyelem magam és nem gusztustalan név és nyugi a vezetéknevet csak nem adom meg.

Nem sok a külömbség de nem ez

2010. júl. 15. 18:19
 25/67 anonim ***** válasza:
56%
Lejárat??? Téged??? Inkább te őt, hogy ilyen vagy... ha az én barátnőm a lányát Vilhelminának akarná elnevezni, akkor sem vélekednék így róla...a kikérné a véleményem, megosztanám vele finoman, hogy ez nem biztos, hogy élete legjobb döntése lesz... viszont ezek szerint téged még annyira sem tart a barátnőd, hogy megkérdezze... jogosan.
2010. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 A kérdező kommentje:

Te nem szoktad elolvasni amit ir a kérdező??Vagyis én? Nagyon sajnálom hogy

hazudtam de nem akarom megbántani azzal hogy azt mondom csunya név.

Igen nem kérdezte meg hogy szerintem mi lenne jó,lehet azért vélekedem így

róla mert bánt a dolog hogy 16 éves korunk óta a Lb-k vagyunk,most meg még

ennyit sem érdemlek. Szóval nem hiszem hogy a névvel lenne bajom inkább fáj amit,

a barátnőm csinál de külön kérdést irok erröl 20 perc múlva

2010. júl. 15. 18:28
 27/67 anonim ***** válasza:
56%
... annyit sem érdemelsz, hogy ... Mégis, mennyit?? Hogy úgy nevezze el a SAJÁT gyerekét, ahogy neked tetszik? Szerintem vonulj be egy hűvös szobába gyorsan, vizes borogatással a fejeden, mert kétségtelenül napszúrást kaptál... ép ésszel az ember nem vár el ilyesmit a másiktól...
2010. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
19%
Biztos 24 éves vagy?! Nem a barbie babáitok nevén vesztetek össze? Ez már nagyon gyerekes.. Még ilyet, hogy "Lb-k vagyunk". Ne haragudj, de... áá, hagyjuk is. Ne foglalkozz vele milyen nevet ad neki. Ha tőled megkérdezi, akkor mondd azt, hogy "hallottam már szebbet is", vagy valami hasonló.
2010. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:
Ja és persze a másik barátnőjétől megkérdezte akitől falra tudnék mászni okoskodik.
2010. júl. 15. 18:34
 30/67 anonim ***** válasza:
44%
hát szerintem ez a kérdés a te IQ szinteded jellemzi. azt hogy más milyen nevet ad a gyerekének ahhoz neked semmi közöd. ha neked nem tetszik , akkor nem tetszik, de hogy ezzel téged lejárat??? szerintem magadat járatod le ezzel a kérdéssel. lehet ,hogy valakinek a te neved nagyon gusztustalan és másokat égetsz vele....istenem
2010. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!